Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ettől lehet valami baja?

Ettől lehet valami baja?

Figyelt kérdés
A kutyámmal erdős/mezős területre járunk sétálni ahol homok út van.Szoktam vinni magunkkal labdát,hogy labdázzunk.Amikor eldobom neki a labdát akkor visszahozza,valamikor a homokba esik a labda akkor homokos lesz a labda és belemegy a szájába a homok.Attól félek,hogy valami baja lehet ha lenyeli a homokot.Lehet tőle valami baja vagy mit csináljak,hogy ne menjen homok a szájába?
2012. máj. 5. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit túlaggódod ezt a dolgot, nem?
2012. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy egy kicsit túlaggódom,csak nem szeretném ha valami baja lenne a gyomrába kerülő homoktól.
2012. máj. 5. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem eszik meg 1 kg homokot minden nap, akkor nem lesz baja. :-) Meg ugye rendszeres féreghajtás, ki tudja, milyen állat pisilt-kakilt a homokba és az oltások meglegyenek, akkor nem lesz semmi baja. Enyém eszik néha mindent, csigaházat, füvet, föld kupacokat, és nincs semmi baja, pedig érzékeny gyomrú kutya ráadásul.


Mi is úgy labdázunk a nagykutyámmal, hogy néha csupa sár a labda, vagy hó (attól függ, milyen évszak van) és soha nem volt ezzel semmi baj.

2012. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát 1kg homokot azért nem eszik meg :)Negyedévente van féreghajtva és minden oltása megvan.
2012. máj. 5. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
ohh látnád az én kutyámat labdázáskor,tiszta sár a nyelve,meg a pofija a labdától:) Nem lesz baja ne aggódj:)
2012. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor megnyugodtam :)
2012. máj. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!