Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babéziától folyhat az orrából...

Babéziától folyhat az orrából véres váladék?

Figyelt kérdés
Május elsején vettem ki a kutyámból egy kullancsot(spot on mellett mászott bele) és utána figyeltem a tüneteket, de se levertség, se elszíneződött vizelet nem volt. Ma pedig hányt, és véres váladék folyik az orrából, és nagyon erőtlen. Teljesen kétségbe vagyok esve, mitől lehet?
2012. máj. 5. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én azonnal vinném az ügyeletre!
2012. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azonnal vidd orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rohanás a dokihoz, azonnal!
2012. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj, ne is mondjátok a dokit, felhívtuk a Szolnok térségi ügyeletet, és a szám nem is él, utána próbálkoztam még 3(!) dokival, és csak a negyedik vette fel, ő perceken belül érkezik. csak már annyira ideges vagyok!
2012. máj. 5. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármi is az, orvost igényel. Ha te lennél hasonló állapotban, rég mentőt hívtak volna hozzád, vagy becipeltek volna az ügyeletre.
2012. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj majd mindenképp, hogy mit mondott!
2012. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemrég ment el az orvos, és szerencsére nem babézia. A másik tippem az volt, hogy attól az iszaptól lett rosszul, amit a lábáról nyalogatott le. Amikor csak lehet, az erdőben sétálunk, és ott van egy kis patak, és most talált egy iszaposabb részt, ott játszott. Meleg volt, előtte is mindig a patak mentén sétáltunk, nem gondoltam, hogy gond lehet belőle. De most elkezdte nyalogatni, és innen szedett össze valami bakteriális fertőzést, amit a doki egy injekcióval el is intézett. Azóta már jobban van, fel is kelt. És a váladékozás is megszűnt. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, természetesen nekem is a doki volt az első gondolatom, csak miközben rá vártam, kerestem hasonló tünetekkel járó betegségeket.
2012. máj. 5. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez jó hír :)

Jobbulást neki!

2012. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!