Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kollégiumba lehetséges hogy...

Kollégiumba lehetséges hogy magammal vigyem a kiskutyám? Egyáltalán ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Félek nagyon fog hiányozni,csak az ottani emberek hogy viszonyulnának hozzá ha elvinném?
2012. máj. 5. 21:00
 1/5 anonim válasza:
Szerintem koliba nem lehet háziállatot bevinni.Legalábbis én még nem hallottam ilyesmiről. :)
2012. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kollégiumi házirendek általában (99,99%-ban) kategorikusan tiltják. Talán, ha ráfogod, hogy vakvezető...
2012. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy epilepsziás rohamot jelző, na, úgy hátha... De papír kell róla...
2012. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a Kaposvári Egyetemen van lehetőség az egyetem saját kennelsorán kutya tartására. sokan éltünk is ezzel a lehetőséggel az egyetemi éveink alatt, míg oda jártam egész összetartó kis kutyás társaság jött össze.

más egyetemen tudtommal nincs erre lehetőség.

2012. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moira-88 ***** válasza:
Én is csak a Kaposvári egyetemről tudok. Egyébként meg itt magyarországon még nincs elterjedve ez dolog, Amerikában annál inkább.
2012. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!