Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babézia után immunerősítés?

Babézia után immunerősítés?

Figyelt kérdés
A kutyámat péntek óta babéziával kezelik. Mivel közvetlenül előtte (még az előtte lévő nap is) egy másik antibiotikumos kezelést kapott, elég nehezen lábal ki belőle. Az orvos azt mondta, hogy sokat segíthet most valami immunerősítő a szövődmények elkerülése végett és hogy gyorsabban gyógyuljon. Szerintetek melyik a legjobb ilyen készítmény kutyáknak?
2012. máj. 6. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Immunovet
2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dogtor RX-ről ?
2012. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a Calo Pet pasztát ajánlanám, komplett energiabomba van benne vitamonikkal és egyéb dolgokkal megturbósítva.
2012. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 7. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A calo-pet és hasonlók (van még jó pár ilyen) jók egy rövid kúrára. Én ilyen esetben valami hasonló töményebb pasztával kezdenék (1-2hétig amíg tart egy tubus), mert pár nap alatt erőre kap a kutya és folytatnám egy 1-2hónapos kúrával pl immunovet, béres minera, esetleg vetri dmg. Az utóbbi nagyon jó, de sajnos elég húzós is.

Mi most a béressel próbálkozunk más okból kifolyólag 1hét után már látszik a hatása, szóval ezt sem mondanám rossznak, de jól meg kell nézni, hogy hol veszi az ember, mert 1000Ft körül már lehet kapni humán bio/egészségboltokban, de állatgyógyszertárban meg boltokban 2500Ft alatt még nem láttam.

2012. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutyának való Béres nem ugyanaz, mint a humán. Egy kutyának egészen más vitaminok, ásványi anyagokra van szüksége. Az ára pedig annyi, amennyi, hiszen az állatoknál határ a csillagos ég.
2012. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!