Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le az unoka...

Hogy szoktassam le az unoka öcsémet a kutyám terrorizálásárol?

Figyelt kérdés
Unokaöcsén álandoan piszkálja és bántja a kutyám a kint van az udvaron(szobakutya). Az apja nem szól rá csak röhög rajta.. Hiába mondom neki hogy hagyja abba.. ma már majdnem megharapta öt pedig higetetlen birka türelmü a kutya.. Szadizhatnám öt egésznap akkor sem harapna meg. De az unokaöcsémböl már annyira elege van a kutyának is meg nekem is félek hogy meg fogja harapni öt és akkor még én lennék a rossz mert hogy 'neveletlen' a kutya persze ez nem igaz hihetetlen jol nevelt!!!
2012. máj. 6. 22:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mond meg az apjának,hogy kérje meg,hogy ne csináljon ilyet többet,ha azt mondja nem teszi meg,akkor mond neki,hogy akkor megfogja harapni mivel ez látszik a gesztusaiból.Ha azt mondja nem fogja,akkor mond neki,hogy ha mégis akkor nem a kutya hibája mert te már most előre láttad,hogy megfogja harapni.Ha még ezután sem lép akkor várd meg míg megharapja,az tuti hogy a gyerek többé nemnyúl hozzá és az apja is belátja hogy igazad van.
2012. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

ki van otthon? kié a ház, a kert ?


én jól elkapnám a kiskölyköt és megpofoznám, ha az appja nem látja,

viszont a kutya minig legyen szem előtt!!!


az ilyen hülyéktől jobb messzire költözni

2012. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Hát a leírtakból az derül ki, hogy a kedves unokaöcséd az apjára ütött. Szerintem próbálj meg az édesanyjával beszélni, hátha az segít. Ha ő sincs hatással a fiúkra, nincs más hátra magadnak kell megoldani a dolgot. Ha megint kezdi a műsort a kutyussal, öntsd nyakon egy vedér hideg vízzel. Az majd lehűti, és egyúttal kiderül, ezt is olyan szórakoztatónak találja-e apuci. Ha mást nem, annyit biztosan elérsz, hogy egy ideig nem megy felétek az uncsitesód, jobb esetben az egész családja sem. :-)
2012. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

én megoldanám egyszerűen.

aki az én kutyámat bántja,én meg azt bántom.

sajnos már ilyenben nekem is volt részem...

te is szadizd a gyereket,de csak akkor mikor a kutyát bántja.

aztán ha az apja ezen már nem röhög,lehet neki mondani hogy te is ezt érzed a kutyádnál.

le lehet pontozni,engem nem érdekelne hogy gyerek,legalább még időben megtanulná hogyan kell az állatokkal bánni.

és mellékesen ne hagyd őket egyedül,sőt a gyerektől el kellene zárni szerencsétlen állatot.mégs véletlenül se engedd a közelébe,mert ha tényleg megharapja,óriási balhé lesz belőle...

2012. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen ezen már tul vagyunk.. Mondtam ma neki hogy meg fogja harapni mert már nyult a keze után.. És mondtam hogy meg fogja öt harapni nem én leszer a sz@r és nem a kutya.. Nem mondott semmit csak tárogatta a kezét és huzogatta a válát...:|
2012. máj. 6. 22:40
 6/30 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy gondolkodtam már azon hogy nyakonvágom a gyereket csak abba a gyerekbe annyi gerinc nincs hogy felállok és elbujik az apja mögött szánalmas.. Az anyja rászol, kap egy kis tockost de kiröhögi hozzá teszem én ezt sem hagynám hogy a gyerekem kiröhögjön!!
2012. máj. 6. 22:45
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!



Az egész család tudja hogy iszonyatosan állatvédö vagyok!! És ezzel az egyel tudnak felidegesiteni!!

2012. máj. 6. 22:46
 8/30 A kérdező kommentje:
Igazábol eddig az apja is ellenezte az állat kinzást csak miota el kellett ajándékoznia a kutyájukat nagyon megváltozott! B@ssza a csörét hogy nekem még van kutyám az övéké viszont már nincs!!elnézést a trágár kifejezésért máshogy nem tudtam mondani:// elköltözni nem tudok mert 15éves vagyok.. A keresztapámék a tetötérben laknak mellettük van a szobám eggyütt él az egész család..:// nagyszülök meg mindenki..:// anyával meg egyenlöre nem állunk olyan jol anyagilag hogy elköltözzünk..://
2012. máj. 6. 22:53
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha a te kutyádat bántja, szólj a saját szüleidnek, hogy pofozzák fel a gyereket, mielőtt baj lesz. Ha nem megy, egyszerűen csak csináld vele ugyanazt, amit ő a kutyával. Remélem, a farkát is szokta huzigálni.
2012. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek a tegnapi 22:40-es válaszolóval.


Én 15 éves voltam amikor az első kutyámat kaptam, sok mindent nem tudtam akkor még a kutyázásról - persze most sem vagyok egy nagy ász, de azért már fejlődtem valamennyit, elvégre eltelt azóta 20 év. :) - de az első percttől kezdve nagyon szerettem.


Sem akkor, sem most soha senkinek semmilyen körülmények között nem tűrném el, hogy akár szóval, akár tettel bántsa a kutyámat, ill. olyan dolgot tegyen vele ami neki nem jó! Ha a kis hülye uncsitesód az én uncsitesóm lenne már biztos, hogy megmondtam volna neki valami ilyesmit: "Halott ember vagy, ha még egyszer akár csak ránézel a kutyámra!", és ezt biztos nyomatékosítanám az agyában egy maflással.


Ha ez sem lenne elég akkor azokban az órákban amikor ott vannak nálatok (gondolom nem együtt éltek) menj el a kutyával egy nagyot sétálni, ha kell akkor készülj pár szendviccsel és 2 palack vízzel (az enyém simán megiszik másfél liter vizet egy túra alatt) egész napos kirándulásra.


Ha bárki megjegyzi a családból, hogy ez mennyire nem illő, hogy egy percet nem vagy hajlandó eltölteni velük, akkor nyugodtan meséld el az okát.


A kutyádnak Te vagy az egyetlen akire számíthat, ne engedd, hogy bántsák. :)

2012. máj. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!