Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál mennyire tartós a...

Kutyáknál mennyire tartós a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Kan kutyusom pár napja beköltöztette a házába a barátnőjét. Tartós ez a kutyáknál, vagy csak dugja pár napig, aztán majd hazamegy a csaja? Vagy most már két kutyánk lesz? A szuka egyébként a szomszédé, némi farkcsóválásra és pacsira (na meg persze kajálni) hazamegy, ha hívják, de aztán rohan is vissza.

2012. máj. 6. 22:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
OMG,hány éves vagy 12?
2012. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10 perc
2012. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDD
2012. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3 napja nálunk lakik a kutya. Összebújva alszanak. Az előző kutyánk mindig az utcán élt szexuális életet, soha egyetlen partnerét sem hozta haza, ez meg még a házba is behozza. Jövök be, és a szomszéd töplincse hever a kanapén. :)
2012. máj. 6. 22:55
 5/29 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy miniatűr a szuka (valami csivava-keverék lehet). Alányúl a mancsával, és megemeli, hogy meg tudja dugni. Hihetetlenül néznek ki együtt. Mint Zoro és Huru.
2012. máj. 6. 22:57
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Valami barlangban laksz?
2012. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem, egy teljesen korrektül felépített családi házban. Miért?
2012. máj. 6. 22:58
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokáig nem fog tartani az idill. Max addig, míg tüzel a szuka.
2012. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

te se az intelligenciádról vagy híres azt már látom. De nem baj tanítok neked egy új szót oksa? Figyelj!!:

IVARTALANÍTÁS!

Ugye milyen egyszerű?

2012. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Moira-88 ***** válasza:
31%
Szerintem ez nagyon aranyos! Biztos előfordul igazi szerelem a kutyáknál is, én is láttam már ilyen, hogy ismerősöm border collie-ja szerelmes lett a szomszéd német juhászba és még most is "együtt" vannak, azaz már kb. 5 hónapja. Ja és ráadásul mindkettő ivartalanítva van. Szóval szerintem bármi megtörténhet:)
2012. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!