Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis termetu kutyafajta...

Milyen kis termetu kutyafajta van ami telen is kint tud lenni?

Figyelt kérdés
En peldaul beaglere gondoltam de nem tudom ha telen kint tud maradni.
2012. máj. 7. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Barátnőméknek is beagle van kint van nekik. A kuytaólat is jól kiszivacsozták meg nikecelezték, hogy melegebb legyen neki. Másik barátnőméknél tacskó van ő is jól bírja a hideget! Nálunk pincsik vannak kint az udvaron. De ha nagyon hideg van mi beengedjük őket a kazánhoz estére. Minden megoldható!:) Vagy egy nagy kutyaólat csináltok amit jól ki nikeceleztek, vagy a kazánhoz vagy valahova leengeditek legalább télire. Mi akkor is beengedjük a kutyusokat ha esik! :)
2012. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem van most egy nemet juhaszom ( volt meg egy rotweilerem de o sajnos elhunyt..) es azert szeretnek meg egy kutyat hogy ne unatkozzon es telire nem szeretnem beengedni mindkettot majd , mert kaosz lenne a nappaliban!:)
2012. máj. 7. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Francia Bulldog jol bírja a hideget!!
2012. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
spicc esetleg viszont elég hangos kutyák.
2012. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a kistestű kutyák többsége társasági kutya, tehát igényli az ember kapcsolatát.Ezen kívül, és annak okán nem kinti tartásra valóak, mert az apró testűk nem képes melegen tartani őket a nagy hidegben. Ha kinti tartást fontosnak tartod, akkor legalább térdig érő kutyát vegyél. Ugyanis köztük hamarabb találsz olyant, amelyik erre alkalmas.
2012. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!