Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farok vágás és fülvágás?

Farok vágás és fülvágás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy óriás snacit.

Nekem jobban tetszik ha felvan kupírozva a füle és levan vágva a farka,de úgy hallottam hogy most már nem lehet farok és fülvágást csinálni,ez igaz?

előre is köszönöm.


2012. máj. 7. 14:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%

legálisan már nem. legálisan.

az első válaszoló meg igen agresszív, bár igaza van, de az ilyenek általában élőben csak annyit mondanak hogy ő nem vágatná le.:)

2012. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
farok vágást csak az első pár napban végezhető el,jVASLOM BESZÉLJ a tenyésztővel. Csak törzskönyves kutyáknak csinálják már és azt se mindenhol. Van aki még ugy se kupiroz. Kérdezz utána,de ha nincs törzskönyve és a doki ugy megcsinálja javaslom h haggy el vele,mert ezek csak a pénzre mennek és áltlaában több baj adodik mütét után mint előtte.8nem vágnak szépen)
2012. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
illetve kijavítom magam, annyiban van igaza hogy nem kéne levágatni egy kutya farkát/fülét, de azért lássuk be, igen erős egy kutya farkának levágását egy ember farkának a levágásához hasonlítani.
2012. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm.

Hát lehetett volna az elsőnek normálisabban is válaszolnia.

A kutyáknak nem fáj annyira mint az embernek,nem úgy érzik a fájdalmat,jó persze érzik,de nem annyira.

2012. máj. 7. 14:43
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
csonkítani állatkínzás!!!! osztom az első véleményét!!!!!!
2012. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

nem úgy csonkítás hogy levágják az egyik végtagját vagy valamit is gátolnának,ezt csak szépségnek csinálják.

én csak kérdeztem valamit,ha nem lehet nem lehet,ennyi,csak régebben csinálták és nem értem most miért nem,ennyi.

2012. máj. 7. 14:47
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

azért ezt ne nevezzük már csonkításnak... ha a lábát vágná le és kidobná a porba, akkor talán...

láttam én már nagyon boldog vágott kutyákat, betegesen véditek az állatokat.

2012. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én nekem nagyon tetszett a dobbermann de csak fül és farok vágva de mivel ezt én nem akartam megcsináltatni ezért másik fajtát választottam, mert ha hosszú füle és farka van olyan mint vmi kopó vagy vizsla úgy egyáltalán nem tetszik.
2012. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Csak egy kérdést tettem fel,válaszra voltam kíváncsi,nem a lehordásra.

Nem akarom megcsonkítani,ah nem lehet,ha lehetne sem biztos hogy megcsonkítanám,csak kérdeztem,nem értem hogy kérdezni miért nem lehet.

2012. máj. 7. 14:49
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
"műtéti". akkor miért nem tiltakoztok a szilikon mellek, a szilikon szájak, meg szilikon seggek ellen? a francba már, nem egy konyhakéssel vagdossák a kutyákat a fészerben..
2012. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!