Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen időben leveszitek a...

Ilyen időben leveszitek a bolha-, és kullancsírtó nyakörvet a kutyátokról, ha kiviszitek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint ha nagyon esik :)
2012. máj. 7. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem csak úszásnál kapom le, mert minek ázzon feleslegesen.
2012. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem vízálló nyakörve van és azt nem szoktam leszedni róla csak akkor ha úszik vagy fürdetem.
2012. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vízálló a nyakörv, így csak samponos fürdetésnél veszem le.
2012. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kiltix nyakörve van, a használati utasítás szerint nem jó, ha víz éri. azért persze ez nem olyan, mint egy fürdetés vagy folyóban lubickolás. el is gondolkoztam rajta, h vajon nem túlzás-e ilyenkor, esőben is levenni róla. ezért is írtam ki a kérdést
2012. máj. 7. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyusomnak hosszú szőre van, így teljesen befedi a nyakörvet és nem lesz vizes. Úszásnál meg fürdetésnél persze én is leveszem. Mellesleg nekünk is kiltix van, de legközelebb inkább Scalibort veszek neki, mert az vízálló és szagtalan is.
2012. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ne is mondd. én éveken át csak spot on-t használtam. ez az első próbálkozás nyakörvvel. szinte mindenki a kiltixet ajánlotta. három napja tettem rá és még mindig olyan büdi a gyógyszer illata, h áthatja az egész lakás levegőjét. sőt, árad a kutyából is. miután az eső miatt levettem séta előtt, ugyanúgy érezni lehetett a kuttyon a jellegzetes szúrós szagát. remélem, ez azt jelenti, h baromira hatékony lesz és legalább nem hiába fulladozom tőle :)
2012. máj. 7. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!