Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik még a veszettség...

Létezik még a veszettség elleni oltáshoz biléta? Az oltási könyvet tényleg vinni kell a sétákhoz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Van doki, aki ad, van, amelyik nem ad. A szabályozás szerint nálad kell lennie. Én fénymásolom évente és azt hurcibálom.
2012. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden évben kapunk a veszetség elleni oltáshoz bilétát,amit a kutyám nyakörvére rárakok.Én nem szoktam magammal vinni az oltási könyvet,de a biléta az mindig rajta van a nyakörvön.
2012. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi már 2008 óta nem kaptunk épp az előbb találtam meg az akkorit.
2012. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi is mindig kapunk,mindig rajta van a nyakörvén,és az oltási könyve is mindig a táskámban van!
2012. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi régen kaptunk bilétát,de most már évek óta nem...

én nem hordom magamnál az oltási könyvet, egyrészt nem tudnám hová tenni,a másik 10 év alatt egyszer sem kérték el, amúgy kistestű kutyám van és ártani nem árt senkinek, csak akkor van nálam ha elutazunk vagy vmi rendezvényre megyünk ahol sok kutya és ember van..

2012. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az oltási könyve a személyim mellett pihen a lakásban...

Lehet, hogy vinnem kellene de ilyenkor nyáron csak egy zseb nélküli rövidnadrág egy poló egy papucs van rajtam + a nyakamban a telcsim és a kezemben a póráz amire ráakasztom a lakáskulcsot meg 2-3 kakigyüjtőzacsit.

Hova tehetnék még bármilyen papírt, igazolványt???

2012. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most váltottunk orvost, és amellett hogy adott bilétát, kérés nélkül ingyen és bérmentve megnézte a kutya légzését, szívverését, és súlyát is. Az oltási könyv nem szokott nálam lenni, csak ha túrázni, vagy a belvárosba megyünk. A rétre v mezőre nem tartom szükségesnek.
2012. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bilétát a nyakörvén hordja a kutya.
2012. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A törvényben pontosan le van írva, hogy nálad kell legyen az oltási könyv. Az, hogy nem kérték még, nem jelenti, hogy valakinek épp ne jutna eszébe kérni. Akkor pedig nem kevés lesz a szabálysértési bünti.
2012. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!