Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Megállíthatatlan...

Mit tegyek? Megállíthatatlan a rotim.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nemsokára egy éves rottweilerem...nagyon aranyos,szófogadó okos kutyus.Egy baj van vele...mindent megrág!!! már teljesen kivan akadva a család.apukám fáit is megrágta...az előszobában megette a PVC-t..és még sorolhatnám...Mit csináljak vele? okos és szófogadó de ezzel nem bírok mit csinálni...mihelyst nem figyelek rá már meg is rágott vmit...van rengeted játéka...labda rongy stb...mit csináljunk vele,hogy ne tegyen kárt semmiben?? légyszi segítsetek...köszi :D

2012. máj. 7. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
fárasszátok le :) sok séta játszás stb. ha elfárad nem lesz ereje rágni :)
2012. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:) eddig én is eljutottam ha elfárad utána úgy sincs kedve semmit sem csinálni...na de mi van akkor ha délelőtt mindenki dolgozik és ő akkor rág?:O
2012. máj. 7. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudsz mit tenni ellene, a távollétetekben egy bizonyos korig rágni fog, ha hajlamos rá. a lényeg, h amikor otthon vagy, játssz vele sokat, vidd el kirándulni, adj neki feladatokat, h lekösd az energiáit
2012. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Suliba, munkába indulás előtt legalább 1 órás, intenzív séta, agyi fárasztás és futtatás kell neki!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2933361-mi-a-..


ha beírod a keresőbe, hogy rág, rágcsál, ezer kérdést kiír...

2012. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy jó nagy db velős csontot amivel el lesz egy jó darabig :)


egyszer vettem egy kisebbet a kistestű kutyáimnak , fog tisztítás céljából, 3 óráig rágták,szerintem rágták volna tovább is ha nem fogy el :D

2012. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha naponta 1x legalább rendesen le van fárasztva akkor utána nyugton marad egész nap és nem rágcsál, persze ehhez rendszeresség kell. A rotiknak nem a legmagasabb az energiaigényük, így reggel egy 30-40perces futtatás és este egy 1-2órás fárasztás megteszi a hatását. Nekem hiperaktív a kutyám épp ezért este átlagban 3órás a sétánk, mióta ehhez hozzászokott azóta napközben is csak pihen, reggel sem igényel többet egy 5-10perces eü sétánál, persze van mikor akkor is sétálunk 30-60percet.
2012. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kong tölthetős játékait próbáltad már! Kicsit drága de megéri! Ezt ajánlom:

[link] szerintem ez a méret elég neki

és kell bele hozzávaló jutalomfalat, vagy te is keverhetsz bele:

[link]

Vagy a belevaló keksz: [link]

2012. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* prábáltad már?
2012. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:D sokat segítettek!:D
2012. máj. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!