Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztriaba be lehet vinni kutyat?

Ausztriaba be lehet vinni kutyat?

Figyelt kérdés

repulovel gondolom.ugye ott nincs karanten?

azonnal megkapom a kutyusom ha megerkezuk?


2012. máj. 7. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha kocsival mennél, akkor még határ sincs. de kell egy sima utlevél, egy veszettség elleni oltás, és egy pecsét, "a kutya egészséges, uticéljára szállitható". Nincs semmi.
2012. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor nem tarthatjak a kutyam napokig ott ugye?
2012. máj. 7. 22:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy!
2012. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 compactegon ***** válasza:

én autóval próbálkoznék, persze ha nem adottak afeltételek, akkor ez van.

kutya útlevelét, oltási könyvet semmiképp ne hagyd otthon.

2012. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem Mo-rol utazok Becsbe,ezert kerdezem.
2012. máj. 8. 09:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A karantén január 1-től megszünt.a dátumban nem vagyok egészen biztos de abban igen hogy ahová eddig a karantén volt érvényes pl.Anglia oda már elég a chip,útlevél,veszettség elleni oltás.
2012. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
felhivtam az allatorvosom,es azt mondta az utlevelre hogy nem kulon konyv,hanem az eu-i konyvebe kap egy pecsetet.ez mennyire igaz?
2012. máj. 8. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:
UTLEVÉL KELL!!!! nem elég az egészségügyi könyv. Amig a kiskönyvet nem, az útlevelet lejelentik. Azért szokták biztonságból vinni mindkettőt, mert az Utlevélbe nem mindig irják bele a kötelező oltásokat. utlevél nélkül el ne indulj, mert nem engedik át.
2012. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tessék ebben minden benne van: [link]
2012. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na akkor irom pontosabban.gorogorszagbol repulok becsbe.a kutyat itt vettem.innen vannak a papirjai,es az itteni doki mondta hogy nem kell.nem tudom mit higgyek,kerdezzek meg mas orvost is?
2012. máj. 8. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!