Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Apró sebek!

Mi lehet ez? Apró sebek!

Figyelt kérdés
Párom ma megy az állatorvoshoz a 4 hónapos amstaff-ommal, mert a két füle között a fején apró sebek jelentek meg. Nem viszket neki meg semmi, de nem túl szép, és szerintem gyulladtak is.Gondoltam megkérdezem tudjátok-e mi lehet. Máshol nincs rajta semmiféle seb.

2012. máj. 8. 12:49
 1/8 anonim válasza:
24%

Ha úgyis viszi á.orvoshoz,majd a doki megmondja.....Láthatatlanban erre mit lehet mondani....

De talán csípés.

2012. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is csípésre gyanakodtam de 1-2 nap alatt több lett, azért is viszi el. Nem kell mindjárt lehurrogni mert meg mertem kérdezni, hogy valaki esetleg találkozott-e már hasonlóval.
2012. máj. 8. 13:07
 3/8 anonim válasza:
Nem hurrogtalak le,csak láthatlanban elég nehéz,úgyis mentek vele a dokihoz..De reméljük semmi komoly!! :-)szurkolok!
2012. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem, mert amit láttam a neten, és hasonlít az valamiféle gomba és emberre is fertőző lehet. Na ahhoz nagyon hasonlít :/ De reménykedek h nem komoly :)
2012. máj. 8. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd megírod, hogy mi volt?
2012. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze :) csak holnap tudom, de megírom
2012. máj. 8. 13:43
 7/8 anonim válasza:
Reméljük nem gomba!Majd írj!!
2012. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Doktornénink szerint durva szőrtüsző atka. Kaptunk rá neostomosan-t, azzal kell dörzsölgetni.
2012. máj. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!