Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatékonyságra számithat...

Milyen hatékonyságra számithatok advantix spot on és beaphar nyakörv együttes használatával? Van aki tud esetleg kellemes árfekvésü, de hatékony szert mondani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Állatorvos mondta, hogy használhatod együtt ezt a két szert? A hatóanyaguk együtt esetleg okozhat balhékat, ne nagyon keverj vegyszereket egyedül, ha nem muszáj.

Egyébként úgy hallottam, mindkettő elég jó önmagában is, az advantixról tapasztalatból is állítom, hogy jól működik. Ezen kívül a Kiltix és a Scalibor nyakörveket dicsérik sokan.

2012. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hatékonyságra számíthatsz, hanem a kutya jó kis megmérgezésére.


Duoband 2in1.

2012. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen állatorvos ajánlásal vettem meg mindkét terméket, scalibor nyakörvet szerettem volna , viszont egyik kisállatkereskedésben sem volt a környéken, igy maradt a beaphar.

Mérgezéshez pedig egy picit nagyobb dózisra lenne szükség kedves második :)

2012. máj. 8. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy az összetevők egyeznek-e, különben tényleg túl lehet adagolni :(

Advantix már magában elég volt nekünk, nem használtunk mellette mást.

Scalibort pedig netről is tudsz rendelni, én is onnan rendeltem, www.webkutya.hu

2012. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!