Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer vagy Amerikai Staffordsh...

Boxer vagy Amerikai Staffordshire terrier fajtamentőknél van kölyök kutya?

Figyelt kérdés

Első sorba Boxerek és Amstaffok tetszenek.Gondoltam,egy Golden Retriever és egy kis tacsi mellett egy ilyen fajta kutyát akarok.Nagyon sok kutya van,amit csak úgy kidobnak,na most szeretnék egynek segíteni.Nézegettem és nem találtam.

GONDOLTAM,HA VALAKI OLYAN OLVASSA A CIKKET AKI MENHELYEN DOLGOZIK VAGY SEGÍTKEZIK,HÁTHA TUD AJÁNLANI!

Kölyök kutyát értem akár 6-7 hónaposra is.Persze hobbi célra kell,és mert ha már így alakult, segítenék egy szerencsétlenül járt ebnek.Másik pedig azért,mert amíg nem vagyok otthon,addig a goldi nem tud mit kezdeni magával,unatkozik,stb. Pedig ha hazaérek,játék és séta,úszás van.Szóval jöhetne ő is velünk.

Talán egy kis elvárás lenne,ha belefér, szuka kutya kéne,mivel a golden kan és a veszekedések elkerülése érdekébe.Vagy ha menhelyi,gondolom ivartalanítva van.

Válaszokat köszönöm és bocsánat ha kicsit össze vissza írtam.



2012. máj. 9. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is az amstaff rescue-n keresztül lett pici staffim, 2 hónapos volt, mikor magamhoz vettem.

javalom, keresd fel őket facebookon, ők tudni fogják, kihez irányítsanak. :)

2012. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

illetőleg szombaton lesz csepelem egy amstaff találkozó, ha érdekel, linkelek facebook eseményt. :)

ott is lesz örökbefogadás, képviselteti magát a fajtamentés.

2012. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szombaton sajnos nem érek rá,de majd felveszem a kapcsolatot a staffisokkal.
2012. máj. 9. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:

amit az elso valaszolo belinkelt,nagyon gyonyoru kutyusok.ha tudnam en mar vennem is magamhoz oket :)

ilyen drga kincsek a menhelyeken kotnek ki,ez mar sok.

2012. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5.- nek igaza van, tényleg gyönyörűek! utánajártál?
2012. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!