Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elvihetem így a...

Szerintetek elvihetem így a kutyámat?

Figyelt kérdés
Lesz egy állatos rendezvény és a kutyusom szerintem elkezdte a tüzelési fázisát vagy is még nem csöpögtet de mint ha kezdene neki dagadni a nemi szerve. Viszont a fiú kutyák még nem mutatnak érdeklődést iránta. Merjem elvinni vagy maradjon itthon?

2012. máj. 9. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább otthon hagynám. Kellemetlen lenne, ha az én kutyám miatt a kanok felfordulást okoznának.
2012. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is inkább otthon maradnék,elég kínos szituk lehetnek belőle..:)
2012. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

HA tüzelni kezd vagy már tüzel akkor ne vidd,mert még a legjobban nevelt kankutya is megbolondul,és csak felfordulást okoznál.

Elég kellemetlen lenne neked is ha az összejövetelen odamennek hozzád,és finoman hazaküldenének.Vannak íratlan szabályok és ez is az.Ha tüzel a kutyád ne vidd kutyakiállításra.

2012. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem vinném el,mert az összes környezetben lévő kan ráfog startolni a te kutyádra.

Bár az sem mindegy hogy csivavád van vagy labradorod mondjuk.

2012. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Egyébként is nagyon bunkó dolognak számít, de még veszélyes is.
2012. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VBeata81 ***** válasza:
Ne vidd. Ilyet egyszerűen nem teszünk. Nyilván nem szeretnéd, ha miattad törne ki verekedés a kanok között.
2012. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne vidd!!

könnyen összeverekedhetnek a kanok és hát az elég rossz..

2012. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!