Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt mind hogy tudnám megoldani?

Ezt mind hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Nézegettem az állatmenhelyes/állatotthonos oldalakat és egy kutyus nagyon megtetszett.Szeretném ha az enyém lenne,de még nem vagyok nagykorú.Saját magam nem tudnám kihozni az állatmenhelyről.Ezt az állatok-infon láttam,helyileg Tolna megyébe van.(szekszárd)Én Pest-től 2 órára lakom,onnan még Szekszárd.Rá adásul pont NY irányba.Szóval magam nem tudok elutazni.Szüleim meg nem akarnák a kutyát.

Arra nagyon nincs lehetőségem,hogy elutazzak és gondozzam a menhelyen.Ráadásul csak hétvégén érnék rá,akkor se mindig.

Mit tudnák tenni?

félek elviszik előlem a kutyát.


2012. máj. 9. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy, de sajnos ez nem így működik. Ha a szüleiddel laksz és ők nem akarnak kutyát, akkor neked sem lesz kutyád. Sajnálom. :(
2012. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mutattad a szüleidnek a kutyát?

És megmutatod, hogy melyik kutyus az? :) Az allatok.info-t én is mindig figyelemmel kísérem.

2012. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Te nem fogod tudni örökbefogadni, és szülői ellenállás mellett felelőtlenség is lenne. Gondolj bele, ha egyszer jobban megbetegszik a kutya, a szüleid pedig nem fogják kifizetni a több tízezres kezelési költségét, hiszen ők nem is akarták a kutyát, neked pedig végig kell nézned, hogy elpusztul, mikor lehetne rajta segíteni...

A legtöbb amit tehetsz, hogy elfogadod a helyzetedet, és kivárod, amíg saját magad felelősséget tudsz vállalni egy kutyáért. Többen kibírtuk már, nem jó, de megéri, mert ha egyszer végre lesz kutyád, akkor azzal a tudattal veheted majd magadhoz, hogy mindent meg tudsz neki adni, amire szüksége van. Őt pedig most engedd el, valaki másnál biztos remek élete lesz, és végső soron az számít, hogy neki jó legyen :)

2012. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezzel csak az a gond,ha már itt lenne akkor ugyanugy babusgatnák,nevelnék és fizetnék a betegségeit,tudom,mindig igy volt.Csak az a baj,hogy nem akarnak elmenni,meg félnek,mert menhelyi.
2012. máj. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!