Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen póráz, hám lenne a...

Milyen póráz, hám lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Pulinak és bichon havanse-nak.....az lenne a jó ha több fajtát tudnék rajta sétáltatni és nem kéne attól félnem hogy ez most túl nagy erre a kutyára ez meg mindjárt szét szakad :) linkelnétek hogy hogy nézzen ki meg hol legyen csatos meg ilyenek ....? neked milyen van?

2012. máj. 10. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
A hámot felejtsd el,mert nem szánhúzó kutyáid vannak. Sima nyakörv, olyan póráz, ami elágazik.
2012. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi ....hám elfelejtve...csak úgy gondoltam hogy az kényelmesebb lenne
2012. máj. 10. 19:28
 3/22 anonim ***** válasza:
23%

Én hámmal sétáltatom a kutyáimat ilyennel: [link]


Kistestű kutyáknál ajánlani is szokták.

Nekem egy Tacskóm és egy Pulim van.

És póráz: [link]


Szerintem a bőr a legjobb egy "közép" vastagságú.

2012. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tacskóm van, és hámmal sétáltatom. Miért kéne csak a szánhúzó kutyákra hám? :D Neki is kényelmesebb, nekünk is.
2012. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy kutya tud rendesen láb mellett sétálni, teljesen jó a nyakörv. Hámot max. akkor raknék rá, ha ez már megy, de akkor meg minek? Hám a húzásra van.
2012. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Meg sétáltatásra ;) hogy ne zavarja a kutyát, hogy húzod a nyakát.
2012. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Erről beszélek. Ha normálisan megy a kutya, nem kell húzni a nyakát, elég szavakkal irányítani.

Ha egy olyan kutyára rak vki hámot, aki nem ismeri a pórázfegyelmet, csak még jobban húzni fog.

2012. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt már hogy egyik ismerősöm tacsijának neki ment egy német juhász avval a szándékkal hogy széttépi. És a nő nem tudta megállítani a kutyát mert az rá sem hederített. Hála az égnek hogy hám volt rajta és fel tudta húzni a kutyát. Így csak a fél farka bánta.:S

Szóval van mikor életet menthet.:)

2012. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi :) az én kutyám még nem túl sokat sétált....úgyhogy jobb lenne a hám mégis? az állítható ?
2012. máj. 10. 19:56
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
A hám csak és kizárólag annak a kutyának ajánlott, amelyik ismeri a pórázfegyelmet.
2012. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!