Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador, Golden retriever,...

Labrador, Golden retriever, vagy németjuhász kutya olcsóbb, ha tenyésztőtől szeretném?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Csak pár kérdés, miért a kutyán akarsz pont spórolni? Komolyan azáltal akarsz 10-15 évre társat választani, hogy melyik az olcsóbb?

Van egy tanácsom, ha már komolyan spórolni akarsz egy élő, érző lényen, akkor ne szaporítóhoz menj, hanem egy menhelyre. Ingyen megúszod majd.

2012. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mind a három fajta tetszik, csak ezért kérdezem, hogy melyik az olcsóbb
2012. máj. 11. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem drága fajta, cserébe mindegyik agyonszaporított itthon. Ne a legolcsóbbat vedd meg ... az orvosi költéségeibe belerokkansz.
2012. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
írtam, hogy tenyésztőtől szeretném, tehát ők szűrik a problémákat
2012. máj. 11. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Tenyésztőtől mindegyik 70-80-nál kezdődik.

Nyilván vannak tenyésztők, akik olcsóbban adják a kutyáikat, mert esetleg nem rendelkeznek olyan eredményekkel, mint amennyit mondjuk egy champion kutyáért el lehet kérni.

Biztos van olyan labrador tenyésztő, aki elad hobbi célra 70-ért, és biztos van olyan német juhász tenyésztő, aki elad hobbi célra 65-ért. De olyan válaszra ne számíts, hogy x.y goldi tenyésztő 20 ezer forintért árulja a tk-es kutyáit.

Igazából nincs különbség a fajták árai között, a minőséget, garanciát minden fajtánál meg kell fizetni.

2012. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló tökéletesen leírt mindent. A kutyák igényeivel és a sajátoddal tisztában vagy? Labrador és goldi mellé erős váltás az nj. Teljesen más szerepet töltenek be. Míg a labi és goldi az esetek nagy többségében pusztán családi kutya, nincs különösebb "funkciójuk", addig a németjuhász ÖV fajta.
2012. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
A golden a legdrágább általában, de nagyon függ attól, hogy milyen tenyésztőtől veszel, mert ők sem ugyan olyanok. A német juhász tudtommal nem túl drága tenyésztőtől sem.
2012. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Ne az alapján dönts , hogy melyik mennyibe kerül.

Gondold át melyik az a fajta amelyik hozzád illik.

A németjuhász a legolcsóbb ezek közül utána a labrador (bár lehet 1 árban vannak) majd a golnden.

2012. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én láttam labradort 20ért... -.-' KICSIT meglepődtem.
2012. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!