Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erőteljes, határozott kutyafaj...

Erőteljes, határozott kutyafajta érdekelne, ami adott esetben simán megvédené gazdáját, de az is elég ha csak elrettentően néz ki, tippek?

Figyelt kérdés
Óriás kert,időm mint a tenger,de mivel egyedül élek fontos lenne hogy legyen valaki mellettem,már többször is probáltak betörni,vagy utcán beszólogatni. Legalább az utóbbit szeretném elkerülni,mert risztóm már van. Ötletek?
2012. máj. 11. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Yorki, csivava, tacskó. Ezek a legveszélyesebb kutyák és ők okozzák a legtöbb sérülést is. Tanítani sem kell őket, elég egy flexin rángatni őket, attól megfelelően agresszívvá válnak.
2012. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Rottweiler mindkét célra kiváló ,könnyen kiképezhető személyvédelemre, mert értelmes kutya és nem utolsó sorban rossz híre van ,tartanak tőle.Nem túl kicsi ,nem túl nagy méretű és nem kényes, hiába nem csahol.
2012. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
igaz, hogy a németjuhász nem olyan elrettentő kinézetre, de mivel ennek a fajtának is rossz híre van, nagyon félnek tőlük! És, nagyon jó őrző-védők! Ha kicsit ijesztőbbet akarsz, vegyél ordast, az még farkasosabb kinézetű. De hogy érted azt, hogy beszólogatnak a kertbe???
2012. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt már kutyád? Mennyire értesz hozzájuk? Ez nagyon fontos szempont a fajtaválasztásnál.

Szerintem egy boxer is megfelelne. Nem a legtermetesebb fajta, de van kisugárzása. Bírni vele nem a legkönnyebb, de nem is olyan nehéz, mint egyes fajtákkal.

2012. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Rotis tanácsadó 0%-os ,Yorkis meg fel lett pontozva:D Vicces oldal ez.
2012. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 compactegon ***** válasza:
100%
dobermann, vagy argentín dog. én tuti nem mennék be olyan házba, amit ilyenek őröznek :)
2012. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akár dobi, amelyik teljesen veled él. Aztán keresni személyi oktatót, aki valóban ért hozzá és megtanítja Neked és a kutyának amire szükséged van. Ha más fajtát választasz, a lényeg akkor is az, megfelelő alomból kell kutyát venni.
2012. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezeket a hülye pontozásokat nem is nézem...
2012. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!