Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba költözünk de nem...

Panelba költözünk de nem vihetem oda a kutyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy rokonunkhoz költözünk de ő nem szeretné,hogy odavigyük a kutyánkat, mert itthon(a kertes házunkban) is amikor beengedtük a házba sokszor bepisilt, bekakilt és fél,hogy ott is ez lesz, ráadásul ha dolgozunk akkor egyáltalán nem tudjuk napközben levinni és ő nem tudja folyamatosan lehordani a kutyát(idős rokonról van szó). Ezen gondolkodom már napok óta,hogy mit csináljak, gondoltam rá,hogy közel a lakóhelyünkhöz keresek egy családot akik befogadnák, legalábbis,hogy ott aludhasson, mert minden nap meglátogatnám, elvinném sétálni meg persze a kajáját is én venném, tehát csak egy alvóhely kellene neki.Szerintetek lehetséges ez, hogy valaki úgy befogadja hogy közben nem az ő kutyájuk, mert én nem fogom senkinek sem odaadni, több mint 10 éve velünk van. Ti mit tennétek a helyemben?


L


2012. máj. 11. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten érthető a rokon álláspontja.Barát,ismerős nincs akinek oda tudnátok adni?
2012. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A kutyám nélkül nem mennék!
2012. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2 ilyen ismerősünk van akikre rá lehetne bízni, de az egyikük szintén panelban él, a másik ismerősünk meg nagyon kényes, tisztaságmániás, nincs is semmilyen háziállatuk...
2012. máj. 11. 18:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Megoldanám, hogy a kutyám is jöjjön. Sztereotípia, de nekem ő mindennél fontosabb.
2012. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Második: én is így gondolom, ezért is sírok minden nap, mert nem tudom elfogadni. Csak az a baj,hogy nagyon nincs választási lehetőségem mert eladtuk a házat és pár hét múlva ki kell költözni. Egyébként majd ha lesz végre munkám és összerakok egy kis pénzt akkor majd el tudunk menni albérletbe,tehát ez csak egy átmeneti megoldás lenne de egyenlőre még nincs pénzem sajnos:(
2012. máj. 11. 18:26
 6/18 A kérdező kommentje:

ma 18:24


Próbálom győzködni a rokonomat, de nagyon nem tetszik neki az ötlet, mondjuk egy kicsit megértem,mert ez tényleg nagy felelősség.

2012. máj. 11. 18:27
 7/18 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked! :)
2012. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm! nagyon örülnék ha beleegyeznének valahogy, mert így is magam alatt vagyok mostanában és ő az egyetlen örömöm.
2012. máj. 11. 18:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Azt írod van még pár heted. Akkor ideje elkezdeni szobatisztaságra tanítani a kutyádat. Legyen mostantól benti kutya, szimuláljátok, mi lenne ha már most panelban élne. Be fog pisilni az elején, és igen, a rokonnál is ez lenne, úgyhogy jogosan fél. De addig még van idő elkezdeni megértetni vele, hogy mit is vársz tőle.

Fürdesd is meg, ne legyen ezentúl kinti kutya szaga.

Aztán meglátod hogy megy, ha mást nem még mindig ott van a kutyapelenka/újságpapír megoldás.

2012. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Annyi hogy a kutyapelenka tényleg az utolsó megoldás legyen. Mert ha rászokik akkor megint nem leszel előrébb. Próbálkozz a szobatisztaságra neveléssel. Felnőtt kutyának ki kell bírnia 8 órát otthon, amíg te dolgozol. Csak meg kell tanulnia.
2012. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!