Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Yorshsire...

Mit gondoltok a Yorshsire terrieről vagy a Foxterrierről? Vagy mondjatok gyerekek mellé való kutyákat! (tapasztalatlanok és tudatlanok kíméljenek)

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A yorkiról nekem rossz élményeim vannak. Kicsit morgós kutyák, lehet odakapnának a gyermeknek. A foxiról viszont csak jót tudok mondani, barátaim között is van foxi, de azok szelídek. Amúgy vadászfajta, energikus, és a mozgó dolgokra bekattanhat. Tanítani kell, mert ha ezt elmulasztjuk, akkor ugatós, idegileg kikészült állatot kapunk
2012. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gyerkek mellé szerintem az egyik legalkalmasabb a Golden retriever!
2012. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terrierek. Kisgyerek mellé nem épp ideális választás szerintem.
2012. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VBeata81 ***** válasza:
Kisgyerekek mellé a yorkit nem ajánlanám. Bár szorult beléjük spiritusz, de apró, sérülékeny kutyák, nem nyúzni, dögönyözni valók. A golden retriever és a labrador a legnépszerűbb családi kutyák, ha kicsit kisebbet akarsz, esetleg spániel. De csak ha biztosítjétok a szükséges mozgatást.
2012. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk foxink van. Borzasztóan energikus kutya még öreg korára is. Mindene a játék, mindennapos szellemi fárasztást is igényel a séták mellett mert nagyon-nagyon okos.Ha unatkozik vagy nincs lemozgatva, ásni fog a kertben(ha van). Terrier létére könnyen tanítható, a gyerekekkel nagyon türelmes. A miénk mikor idekerült én 10 éves voltam. A legnagyobb baj, ami volt vele az az, hogy sokszor akkor is beszállt labdázni, ha mi nem akartuk.:) Dominanciára hajlamos, erre nagyon kell figyelni kicsi korától. Szerintem gyerekek mellett is tartható.
2012. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!