Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Goldennél mennyi idős korára...

Goldennél mennyi idős korára várjam azt amikor szép nagy lesz, és bundája leomló göndör? Az enyém most lesz féléves, és még persze ilyenkor kölyök. Mikor indul be a növekedés?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 09:11
 1/7 anonim válasza:
a növekedés már megindult neki, 1,5éves korára lesz körülbelül teljesen kifejlődve.
2012. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a pofikája is változni fog? Gondolom igen.most még olyan igazi kölyök :)
2012. máj. 12. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Göndör?? Az elég gáz lenne, ha göndör lenne a szőre, mivel az kizáró hiba. Fél évesen pont a legrosszabb időszakában van, pár hónap múlva sokkal jobban fog kinézni, kb 2 éves korára lesz teljes szőre.
2012. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a növekedés kb,1 évig fog sokat nőni utánna még egy kicsit,kb 1-5-2 éves korára eléri végleges méretét és szőra is szép lesz.
2012. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, most milyen magas, kan-szuka, hány kg?
2012. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3/5, hogy érted azt, h. fél évesen pont a legrosszabb időszakában van? A szőrét tekintve, vagy másképp? Érdekelne, mert az enyém is ennyi idős.
2012. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuka,most lessz féléves 25.-én :) mérni még nem mértem.de már láthatóan változik a bundája
2012. máj. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!