Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hiányát hogy a...

A kutyám hiányát hogy a legkönnyebb elviselni?

Figyelt kérdés

Budapesten kaptam munkát, ezért oda kell költöznöm, viszont van egy németjuhászom, őt oda nem tudom elvinni albérletbe, ő itt marad a szüleimmel. Viszont a sok év alatt teljesen hozzám nőtt, ha 1-2 napig nem vagyok itthon rettentően hiányzik. El se tudom képzelni mi lesz, ha 1-2 hétig nem látom, mert 200km-re leszek tőle.

Ha ti voltatok ilyen helyzetbe adjatok tanácsot, hogy lehet ezt a helyzetet elviselni?


2012. máj. 12. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal róla fényképet, és időnként "beszélgessetek" telefonon.Én ezt szoktam tenni, amikor távol vagyok az én drágámtól.
2012. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igeen,vigyél fényképet,beszélj hozzá mintha ott lenne veled,érdeklődj róla sokat h mit csinál meg van e,ezt állítólag érzik a kutyusok ha távol vagy......
2012. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessen egy fényképpel? Ez igazán hülye ötlet, már bocs...
2012. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy skype-oljatok. Az én kutyámat a bátyám akarta mindig látni, mert az egyetemről nem tudott mindig hazajönni, de látni akarta, hogy hogy fejlődik.
2012. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!