Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle tanítása. Hogyan?

Beagle tanítása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Hello szeretném azt kérdezni, hogy a Beagle kutyámat, hogyan tudnám arra tanítani, hogy amikor sétálni viszem ne lenne muszáj póráza. Gondolom elég kemény munka meg minden. Előre is köszönöm a válaszokat és egyéb más válaszok tapasztalatokat is szívesen fogadok.

2012. máj. 12. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Először vegyél ilyen 20m-es nyomkövetőpórázt/hegymászókötelet és tanítsd meg neki,hogy amikor azt mondod neki,hogy "gyere" vagy "hozzám" akkor odamenjen hozzád,amikor ez már nagyon jól megy akkor először olyan területen próbál meg elengedni ahol jól láthatod,hogy merre megy és nem tévesztheted szem elől pl.mező.Ezután fokozatosan szoktathatod arra,hogy szépen melletted sétáljon és ne távolodjon el tőled nagyon.
2012. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én beagle-ömnek nem kellett ezt tanítani annyira ragaszkodtunk egymáshoz hogy nem volt rá szükség.:) egyébként azt kell csinálni amit az első leírt sok sikert! ;)
2012. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi és akkor megfogadom a tanácsod:D
2012. máj. 12. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen azt kell csinálni amit az első leírt. De nagyon fontos, hogy mindig legyen nálad kaja, mert ha már kint gyakoroltok terepen akkor elég nehéz lesz arra rávenni, hogy te érdekesebb vagy az aktuális szagnál! Ami nálam még bevált, az az volt, hogy amikor láttam rajta hogy kezdi elveszíteni az érdeklődését irántam, akkor utána dobtam egy faágat, vagy követ, vagy éppen a pórázt, ami kizökkentette. Persze nem a kutyát dobtam meg! És amint rám figyelt egy pillanatra egyből hívtam és kapta a jutalmat amint odaért hozzám! :) Sok sikert neked! Nem lesz egyszerű munka, de kitartás!!!
2012. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!