Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok? [LENT]

Milyen kutyát ajánlanátok? [LENT]

Figyelt kérdés

Szoktam családoknak/személyeknek kutyát keresni, már régóta csinálom ezt. Mindig megadják, nekik milyen kell és hogy mennyiért, én pedig megkeresem nekik a megfelelő kutyust. Esetleg az összeköttetéseim miatt olcsóbban megkapják.

Most gondban vagyok, mert egyik ismerősöm kért kiskutyát, azt mondta, a férje jack russelt szeretne, de nem ragaszkodik hozzá. Neki annyi a lényeg, hogy kisebb termetű legyen, és rövidszőrű. Milyen kutyát ajánlanátok a jackin kívül?



2012. máj. 13. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg tacskó,westie,mopsz.
2012. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisgyerek van/lesz a családban a közeljövőben?

Arról beszéltél esetleg velük, hogy benti kutyus lenne-e vagy kinti? Naponta mennyi időt tudnának a kutyára szánni (mozgatás, tanítás stb.)?

2012. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a westie-t mindenképpen ajánlani tudom, nagyon barátságos az emberekkel, nem hullik a szőre, kicsi, és nagyon szeretnivaló. Hátránya, hogy kicsit beteges fajta. Nekem 4 éve van westiem, és imádom. Mivel kiskorában egy nagy kutya majdnem megölte többször is, ezért a nagy kutyákkal nem jön ki jól, de a kisebb kutyákkal barátságos. És ami még előny, hogy van egy unokatestvérem, (egy évvel idősebb mint a kutya) és kiskora óta imádják egymást. A kutya még azt is tűri, hogy jó párszor meg tépte a kisgyerek.
2012. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a csivavát ajánlom kicsi termetű rövid szőrű nyugodt kutya ;)
2012. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Kistermetű, rövidszőrű kutyát szeretnének, aminek nincs sok szőre, meert benti-kinti kutya lenne, és a jövőben, 1-2 év múlva szeretnének gyerekeket.

2012. máj. 19. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!