Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaviadal, mit tegyek?

Kutyaviadal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Erdő mellett lakok, egy kicsit beljebb van egy tisztás, a fáktól egyáltalán nem látszik az utcáról.

Tegnap este 8 körül sétáltattam a kutyámat az erdőben (nem szoktunk gyakran erre járni), majd fényre, hangoskodásra, ugatásra, vonyításra lettem figyelmes, a tisztás felől... Halkan odamentünk a kutyámmal, hát elképesztő volt, amit láttam.. Kb 30 ember, a kutyájukkal, egy ponyva, amin harcoltak a kutyák, rengeteg vér... Nagyon ijesztő volt a látvány, nem bírtam éjjel aludni sem...


Rohantunk haza, felhívtam a rendőrséget, sajnos épp nem tudtak kijönni... -.- Hívtam a polgárőrséget is, ők nem jönnek ki ilyen ügyhöz.. Hát kössz... Felhívtam az állatvédőrséget is, akik azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni (????)


Most mit tegyek? Kb fél éve voltam azon a tisztáson, voltak vértócsák, illetve zsákok, a tetejénél összekötve... Nem gyanakodtam, de már tudom, hogy mi lehet a zsákokban.. :((


2012. máj. 13. 14:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy senki semmit nem tud csinálni?Minden ilyesmi szervezetet felhívnék,meg még egyszer a rendőrséget is.
2012. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Hidd el, zaklattam őket, de senki nem csinált semmit! Az erdő szélén van pár cigány putri, őket sem büntetik meg soha semmiért.. (pl lovakat 1 m-es láncon tartottak)...
2012. máj. 13. 14:37
 3/41 anonim ***** válasza:
79%
Úristen...ötletem sincs ez az állatvédőrség csak szedi be a pénzt és egy akkora szar h azt el se tudják hinni az emberek én is írtam nekik egyszer és basztak válaszolni...nem tudom kihez fordulhatnál fogalmam sincs de valamit tenni kell.
2012. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
írj a radikális állatvédőknek facebookon,hátha tudnak valamit tenni!
2012. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Ráadásul tudtommal csak akkor lehet tenni valamit, ha épp rajtaütik ezeket a férgeket.. Ki tudja, mikor lesz megint..
2012. máj. 13. 14:40
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a rendőrségnek ki kellett volna mennie!!!
2012. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Fehérkeresztet is lehet hívni. Vagy Stafford fajtamentőket, na ők tuti agyvérzést kapnak, ha ilyet hallanak, szerintem ők mennének menteni. Ha minden kötél szakad, egy kutyaiskolát hívnék fel (pölö cerbi), hogy mit javasolnak ilyen esetben, hova, kihez kell fordulni. Ők ilyen helyekről mentett kutyákat próbálnak rehabilitálni, szóval biztosan vannak összeköttetéseik...
2012. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 clint ***** válasza:
100%
hogy pusztulnának meg
2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

"Rohantunk haza, felhívtam a rendőrséget, sajnos épp nem tudtak kijönni... "


Hát ez nem így működik... Kötelesek kijönni. Nyugodtan lehet fenyegetőzni az ügyészséggel, akkor rögtön lesz szabad kocsi ;)

2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!