Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szelidétés altt álló 'kutyám...

A szelidétés altt álló 'kutyámat' bevitték a gyepmesterire! Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

Szóval, 1-2 hónapja kezdtem el egy kóbor kutyát szelidíteni. Onnan, hogy elszaladt, ha embert látott, odáig jutottam, hogyha engem meglátott, rohat hozzám, megszimatolt, majd játékra hívott. De megsimogatni nem engedte még magát. Aztá egyszer csak eltűnt. Hiába néztem a menhe,yeket, gyepiket, nem láttam, kb 2 hete.

Mkst megint leellenőriztem a gyepi oldalát, és 3 napja bevitték.

A szelidítés altt két mentő szervezettel is beszéltem, akiknél nem volt hely, de azt ígérték, hogy hirdetni fogják, és mondták, hogy folytassama szelidítést. De a gyepmesterisek megelőzték őket. Hál istennek van egy mentő szervezet, akik hirdetik a gyepis kutyákat, de ált a fajtajellegű kölyköket viszik el, ő pedig egy több generációs keverék, kb 3 éves. Az van mellé írva, hogy barátságos. Ennek örülök, mert lehet hogy emiatt hamar befogadja valaki, meg elvégre ebben az én kezem van benne, egyedül én szelidítgettem, úgy látszik mindenki más csak megszabadulni akart tőle. Ki is nevettek, elég érdekes látvány lehet, hogy egy felnőtt nő csalogat egy kutyát. :') Na már most, befogadni nem tudtam, mert olyan szakértő nem vagyok, hogy befogjam, és elijeszteni sem akartam. Pkusz, pint akkor mentettünk meg egy másik kutyát, így már 3 kutya és egy 4 éves gyerkőc mellé nem is igen volt

lehetőségünk. Egyébként azért a menhelynek írtam, mert a kutyának azért rehabilitációra van szüksége, mert pórázon fogva megengedi ezek szerint, hogy simogassák, de a szocializációja egy nagy nulla. Most én is próbálok neki gazdá keresni, de szorít az idő. Te, Ti mit tennéket? Kérlek segítsetek! Előre is elnézést az összevisszaságért, és helyesírási hibákért, de egy kicsit zaklatott vagyok... Megkedveltem. :'(


2012. máj. 13. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
* rohant, menhelyeket, most, lehetett
2012. máj. 13. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Hozd ki.
2012. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A körülményeim nem engedik sajnos. Ha megtehetném, már kint lenne!
2012. máj. 13. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegényecske... :( bárcsak segíthetnék.

Facebook, vagy ingyenes hirdetés az Expressben?

2012. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most nem kéne válogatni, de expressz semiképp, ott nem hemzsegnek a tapasztalt kutyások... A facebook jó ötlet. Csináljak neki egy külön oldalt?
2012. máj. 13. 15:16
 6/7 anonim válasza:
Csinálj neki facebookon külön oldalt hirdesd ott és esetleg rakj ki plakátokat vagy ilyesmi közterületekre hátha valaki felfigyel a hirdetésre :)
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy arra gondolt.

Tedd ki kutyás szervezetek oldalára, vagyis üzenőfalára, minél több helyre és képpel, szöveggel.

Pl. Noé, Állatokat védjük együtt Alapítvány, Tappancs Állatvédő Alapítvány, Tetovált Állatmentők Egyesület...

2012. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!