Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 50-60 centis kutya lehet...

50-60 centis kutya lehet veszélyes?

Figyelt kérdés
Van egy 50-60 ceni körüli kutya az utcában,be akarom fogni de lehet veszélyes?

2012. máj. 13. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tacskóméretű eb is lehet veszélyes. Ezt így nem tudjuk megmondani... minden a kutya viselkedésétől és reakciójától függ.
2012. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lehet....


első lépésben lehet agresszív, vagy félős, ami miatt támadólag lép fel


második lépésben az is kutya, vannak fogai, a kutya harapás fáj


harmadik lépésben lehet veszett, vagy egyéb betegségeket hordózó


a viselkedése alapján az első két lépés kiszűrhető, a harmadik meg állatorvos

2012. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VBeata81 ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet veszélyes. Legyél óvatos!
2012. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hád de elég kicsi egy olyan kutya nincs 35 kilonal több benne
2012. máj. 13. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden kutya lehet veszélyes, ez függ az ő rutinjától, elszántságától és szerencséjétől, meg a tiédtől is.

Példának okáért engem eddig két kutya harapott meg életem során a rengetegből, amelyikkel dolgoztam, egy palotapincsi és egy tacskó; na most a tacskó úgy eltalálta az ízületemet a hüvelykujjam alatt, hogy három hétig nem tudtam használni azt a kezemet. Egy 35 kilós kutya ennél többre is képes, ha jól eltalál.

2012. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet veszélyes is, de lehet kenyérre lehet kenni, csak fél. Engem három kutya harapott meg eddig. Egyszer egy kuvaszkölyök, egyszer egy Gigi nevű palotapincsi, és egy tacskó, csivava olyan jellegzetes gülüszemű fajta. Azoktól megijedtem jócskán. Azóta én minden pincsit rúgnék a csodába.
2012. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez milyen érdekes, egyre inkább elhiszem, hogy a kistestűek kiszámíthatatlanok.
2012. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!