Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vihetek ilyet a tenyésztőnek?...

Vihetek ilyet a tenyésztőnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jövő hónapban megyek egy tenyésztőhöz, kutyust nézni. De nekem az a mániám, hogy mindenkinek viszek valamit, és mivel az ő kutyái imádják a plüss játékokat (kifejezetten kutyáknak való), gondoltam viszek nekik. Nem fog h*lyének nézni szerintetek?

Tudom érdekes kérdés, de érdekel a véleményetek.

Köszi! :)


2012. máj. 14. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos gesztus, én legalábbis biztosan örülnék neki.
2012. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem ő sem fog haragudni miatta. :)

Köszönöm a válaszodat!

2012. máj. 14. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is aranyos gesztus. nyilván ne a kölykök közé dobd először, hanem a tenyésztő kezébe add, lehet, hogy ha paramami, akkor előbb lefertőtleníti, vagy ilyesmi.
2012. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez olyan puncsolásnak hat. Majd ha jóban lesztek ajándékozhatsz neki,de rögtön első találkozásra szerintem hülyén fog lejönni. Ott fogsz hagyni egy valag pénzt,szerintem az elég aranyos gesztus alapból.
2012. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze nem akarom a kutyáknak adni egyből! :)


Már többször találkoztam vele, csak nem vittem, mert nekem is ez volt a véleményem.Csak gondoltam, most már találkoztunk annyiszor, és tudja hogy nem azért adom mert,...hanem csak simán ajándékként. :)

Köszönöm szépen a segítségeteket!

2012. máj. 14. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor szerintem is rendben van,azt hittem most mész először.
2012. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben van. :)

Nem-nem, már vagy ötször voltam Náluk, csak eddig nem mertem vinni semmit. :)

2012. máj. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!