Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ónémet juhászkutya mennyibe...

Az ónémet juhászkutya mennyiben különbözik jellemben a németjuhásztól?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a németjuhászról, hogy nagyon hűséges, családszerető, és ha nagyon szereti a gazdáját akkor akár meghalni is képes érte. Az ónémet juhász is ilyen? Tudom, hogy ezt így nem lehet megmondani, általánosságban értem.
2012. máj. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hétköznapi, átlagos német juhászról sem mondható el ez. Mindez csak és kizárólag nevelés, törődés kérdése.


De igen, az ónémet juhász jellemben nagyon hasonló a német juhásszal, csak jelentősen egészségesebb, őt nem nyomorították meg, mint a show vonalat.

2012. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ennek nagyon örülök :)
2012. máj. 14. 19:55
 3/4 anonim válasza:

Nekem ónémetjuhász és németjuhász keverék kutyusom van :D

Még kölyök, de annyira ragaszkodó, hogy eszméletlen :D

Szerintem igaza van az első válaszolónak.

Nevelés és rászánt idő kérdése. :)

2012. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Német juhász: Kan: 60-65 marmagasság.Szőrzete kicsi-félhosszú.

Szuka: 50-55 marmagasság.

Ó német juhász hosszú szőrű Kan 65-68,70 marmagasság

Szuka 55-63 marmagasság.


Minden kutya meghal a gazdájáért ha szereti jól nevelik. Úgyhogy a német juhász és az Ó német juhász között csak a marmagasság erős csontozat és a szőrzet változik. De általában minden kutyával amivel foglalkoznak az még a tűzbe is bemenne a gazdájáért.

2012. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!