Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog elleni a kutyám?...

Mikor fog elleni a kutyám? Mik a jelek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Március 20-án pároztak a kutyáim.Már elég nagy pocakja van,teje még nem jön.Mikorra jöhetnek a kiskutyák?Kannal együtt tartjuk őket,egy ólban is alszanak.A garázsban csináltam helyet az ellésre,viszont mi van,ha nem veszem észre,mikor kezdődik.Éjjelre el kéne már zárnom őket?Nem akarok egy reggel arra kelni,hogy a kan esetleg valamit csinált a kicsikkel.Tapasztalat van valakinek?

2012. máj. 14. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi az istennek szaporítasz, ha egy fikarcnyi tudásod sincs hozzá?
2012. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem oltásokat kértem,hanem normális válaszokat.Egyébként meg közöd?!
2012. máj. 14. 20:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már belevágtál a szaporításba, az lenne a minimum felkészülten várod az ellést, nem az utolsó napokban kérdezősködsz.
2012. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy 12, hogy ilyeneket írsz hogy "közöd"...?!?!

És teljesen igaza van, minek kell szaporítani? Így is fullosan vannak a menhelyek! Remélem legalább nem pénzért akarod őket senkinek odaadni...és nyugodtan le lehet pontozni, de ne mondd hogy nem szaporítasz!!!Bejelentetted az almot, a szülőknek megvannak a szűrései?? Arra azért számoltál ugye, hogy ha komplikációk lépnek fel, vagy császározni kell, az orvosnak jelen kell lennie!?

2012. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Minek szaporítasz? Ráadásul úgy, hogy fingod nincs a dolgokról.
2012. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem direkt szaporítottunk,ki lett heréltetve a kanunk.Viszont mondta a doki,előfordulhat,hogy pár napig be tudja fedezni a lányt,mivel akkor tüzelt.Így is lett sajnos.Hacsak nem álvemhes.Aki oltogatni akar,inkább ne írjon.Köszi az értelmes hozzászólásokat...
2012. máj. 14. 20:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az más. De ezek után remélem majdna szukát is ivartakanítjátok. A kutyák a 63. +/- 5. Napra ellenek. Ekkor már vidd be a garázsba, és óránként nézzed. De ha fészkelődik, bevackol, látod, hogy kellemetlen neki, fájdalmai vannak, akkor virrassz mellete. Ha ez nem megoldható, akkor sem lesz legalább semmi baj, mert a garázsban nem lehet komolyabb baja a kicsiknek, hacsak nem túl fiatal a szuka. De ha már nem ivartalanítottad a szukát, amikor már láttad a vemhesség jeleit, akkor a minimum, hogy a mindenórás időszakban el sem mozdulsz mellőle, dokit hívsz, ha megindul az ellés, a kicsiken oltva, féregtelenítve, chipezve adsz túl.
2012. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

Utálom, amikor össze-vissza írogat mindegyik a szaporításról. Nem mindenki szaporító! Inkább a kérdésre válaszoljatok! Szegényt legalább érdekli, hogy mi lesz a kicsikkel! Bár azért jobban is vigyázhatott volna a kérdező ha már direkt figyelmeztette az állatorvos.


A kérdésre: [link]


Itt szerintem minden kérdésedre választ találsz!

2012. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hidd el nem állatkínzó vagyok,odafigyeltünk rájuk amennyire lehetett.A szuka lesz a következő,de így ugyebár nem mertük ivartalanítatni.Köszi azoknak,akik a kérdésemre válaszoltak!
2012. máj. 14. 21:14
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Azért mondjuk elkülöníthetted volna őket egymástól.

21:10 voltam

2012. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!