Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatok vele?

Mit csinálhatok vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy 9 hónapos amstaff szuka keverékem.Hogyan dolgoztathatom?Futás úszás mehet? Imád úszni hétvégenként ahogy van időm el is szoktam vinni...de félek h többet ártok vele mint használok.....

2012. máj. 15. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szereti akkor engedd neki hadd csinálja.Az amstaffok munkakutyik és szeretnek "dolgozni".Főleg hogyha tetszik is nekik.Nem lesz tőle baja ha úszik. :)
2012. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy árt. Amit ő szeretne és szívesen csinálna és jólesik neki, azt egészen nyugodtan.
2012. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az úszás nem árt neki, inkább használ, és ha imádja akkor meg mégjobban. Nekem goldenem van, én is viszem őt örökké úszni mert nagyon szereti, és izmosodik tőle ahogy úszik stb., lehül, szóval az egy jó dolog. Esetleg biciklizhetsz is vele, és én pl. görkorizni szoktam az enyémmel
2012. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi:) CSak féltem,hogy mivel nem fajta tiszta staffi esetleg nembírná úgy...
2012. máj. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!