Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt olvastátok?

Ezt olvastátok?

Figyelt kérdés

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Kedves kutyás barátaim!


Tájékoztatom tagságunkat, hogy az egyesületünk körül kialakult jogi helyzet végleges tisztázásáig a mai nappal központi irodánkban felfüggesztettem a törzskönyvezési eljárást, illetve egyéb, ehhez kapcsolódó tevékenységet, mivel nem kívánom egyesületünket bírságolási veszélyhelyzetbe sodorni.


A megoldáson továbbra is folyamatosan dolgozunk és tárgyalunk, bízom benne, hogy a közeljövőben megszületik működésünkről a végleges döntés.


Természetesen a részletekről addig nem tudok bővebb tájékoztatást nyújtani a felesleges és nemkívánatos pletykák megakadályozása végett.


Rendezvényeink folyamatosan továbbra is zajlanak; nagyon köszönöm, hogy a komáromi nemzetközi kiállításunkat nagy létszámban megtisztelték – a pünkösdi hétvégén közel 3500 kutya bírálata fog zajlani, mely kiállítók 14 országból érkeznek hozzánk.


Sok sikert kívánok az elkövetkezendő hétvégén a salzburgi Világkiállításra utazó magyar versenyzőknek, ahová egyesületünk aktivistái és adminisztratív stábja is utazik, látványos World Dog Show standunkkal.


A Világkiállítás záróakkordjaként átvételre kerül az FCI hivatalos zászlaja, melyet jövő májusig, a budapesti Világkiállításig mi őrzünk, és ott azt a Finn Kennel Club veszi át tőlünk.


Jövő heti tájékoztatásig türelmüket és kitartásukat kérem.


Sporttársi üdvözlettel


Korózs András

a MEOE Elnöke



2012. máj. 15. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, most elolvastam. :)))
2012. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikolni, nem lesz semmi gond
2012. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
* És mi a véleményetek?
2012. máj. 15. 19:31
 4/10 A kérdező kommentje:

Én a kutyák és gazdáik érdekét nézném. Ha tényleg "bezárják" a MEOE-t akkor nem hiszem, hogy onnantól kezdve bárki is foglalkozna a kutyákkal.

Vagy rosszul gondolom?

2012. máj. 15. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
olvastam... nem aggódom, meg lesz ez oldva. A rendszerváltás óta akarják tönkretenni a MEOEt... ilyen is volt már, hogy bezárt, mondjuk nem napokra akkor egy hónapig nem működött, akkor is megoldották.... több kell ahhoz, hogy egy több mint 100 éves egyesületet kicsináljanak
2012. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez jó, hogy a mai nappal felfüggesztette, azért a pénzt hétfőn a törzskönyvekre még elvették. Kérdés: Mikor lesznek meg?????????????????????,
2012. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tegnapi dátummal meg fogod kapni a törzskönyveket, normál határidővel. Ezért kérték, hogy mindenki adja le.
2012. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2012. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
DE viszont amit szintén pár nappal ezelőtt jelentettek ki, hogy az FCI szolgáltatásai változatlanul megmaradnak
2012. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, egy kérdésem lenne hozzátok, mert annyira nagyon nem vagyok benne jártas, az egyik kutyámnak akartam regisztrációs lapot szerezni.. de még azóta is szerzem..

De a kérdés, úgy hallottam 3 hónapra függeszti fel, ha nekem fél hónap múlva születik a kiskutyám az egyik kennelben, akkor nem kapok, vagy csak később kapok törzskönyvet?

2012. máj. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!