Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kullancs...

Melyik a legjobb kullancs elleni nyakörv? Vagy gyógyszer vagy csepp?

Figyelt kérdés

Kullancs ellen kéne mert a baráti körünkben nagyon sok fertőzést hallottam és elég sokszor viszem a kutyámat a szabadba ...!


Sürgősen !



2012. máj. 16. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az én kutyámat imádja minden vérszívó, és már szinte minden terméket kipróbáltunk.

Frontline, Kiltix, Scalibor, Practic, Promeris, Stronghold...mégis volt már benne kb. 40 kullancs (hála Istennek még soha nem volt beteg) de 3x már bolhát is összeszedett (azt neostomosannal pikk-pakk ki lehet írtani) illetve tavaly megcsípte egy szúnyog, amitől bőrférgességet kapott (ezt pedig Strongholddal lehet kikezelni)

De most 2 hónapja Advantix van rajta, és nem ment bele kullancs. Szóval én ezt javaslom, illetve mint írtam, a Promeris is bevált, csak az egy elég erős szer.

2012. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!