Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? FONTOS

Figyelt kérdés

Vettem kb. 2 hete egy huskyt, és ma a szomszédom közölte, hogy minek kellett nekem ez a kutya, mert úgysem fogok vele törődni 1 hónap múlva meg ilyenek...holott, minden nap 1-1 órát sétálunk és futunk, játszok vele, ha be akar jönni a házba, akkor bejöhet, jó minőségű táppal etetem...és ez így is fog maradni a kutyus élete végéig!!

Azt hozzáteszem, hogy nekik van egy foxi kutyusuk, meg van kötve egy kb. 1,5 méteres láncon, a nyakörv miatt már kihullott a szőre a nyakán, alig adnak neki enni, és van, hogy 2 hétig az utcán kóborol, egész télen kint volt a hóban. Ma pedig megtudtam, hogy el akarja CSERÉLNI egy spániel-re, mert hogy az a kedvenc fajtája. De hogy mik a kutya igényei azt szerintem nem tudja, és azt sem hogy láncon nem tartunk kutyát!!!

Már voltak itt a menhelytől, de azt mondta hogy nem adja a kutyát, mert ő a "kis kedvence"...Van 1 gyereke, ő meg állandóan veri a kutyát (belerúg, eldobja, üti), ő meg csak röhög rajta.

És még annyit, hogy nőről van szó!!!

Kérlek, mondjátok meg mit tudok tenni. Már a menhelynek mi is szóltunk, de sehogy sem adja, mi pedig nem bírjuk befogadni sem, mert nem engedi és már 3 kutyánk van. :(

Hihetetlenül dühös vagyok, és nem tudom hogy mit mondjak neki erre...


2012. máj. 16. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom,milyen ember a te szomszédod.a tekutyád nagyon jol lesz/van tartva!Ellenben az övével.Ez egy állatkinzo.Rendőrséghez forduljatok,vagy valami szervezetet keressetek az interneten.olvass be neki,tudja meg milyen a helyes kutyatartás
2012. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Már rendőrséghez is fordultunk, de azt mondták hogy ez már nem az ő hatáskörük... Már arra is gondoltunk, hogy "ellopjuk" Fifit (foxi), és ki visszük az unokatestvéremhez. Nála nagyon-nagyon jó sora lenne, nem lenne megkötve se, lenne rendes helye stb.

Szerintem ez lesz!

2012. máj. 16. 18:27
 3/21 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem adja oda ilyet tehet? Most a menhelyesek azért jöttek ki hogy megnézzék aztán ráhagyják a bolondra hogy jólvan ha nem engedi hát nem? Ez mi?
2012. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 mabeus válasza:
Nem éppen törvényes, viszont szerintem is egyszerű és hatásos! Tudod: a cél szentesíti az eszközt! Hajrá!!
2012. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy a bal oldali szomszédom lányáé az állatmenhely, és a nénike eteti a kutyát, és szólt, hogy jó lenne ha elvinné. Ki is jött, be is csöngetett hozzájuk, és amikor mondta hogy meg akarja nézni a kutyát, nem akarta beengedni őket..végül bejutottak, és amikor el akarták hozni, úgy ordibált, mint aki most szabadult ki a diliházból. Nem bírtak vele mit kezdeni, így rá hagyták. Egy hétig jó is volt, mert tényleg törődtek a kutyával, de utána kezdődött minden előröl. :(
2012. máj. 16. 18:51
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát, ha azt vesszük hogy a kutya érdeke...:)
2012. máj. 16. 18:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutya, a te kutyusod nagyon aranyos lehet, jól tartod, igazuk van az előttem levőknek nem törvényes de hatásos.
2012. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
akkor tényleg próbáld meg,nagyon remélem sikerül!!
2012. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tényleg mindent meg fogok tenni, és szerintem amint besötétedik még ma, az unokatestvéremmel már beszéltem, beleegyezett, már a helyét is megcsinálta!
2012. máj. 16. 19:01
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá ,és az a hülye szomszédod meg mehet a diliházba ! :)
2012. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!