Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen cuccokat kell venni...

Milyen cuccokat kell venni egy kutyának? Azt is leirnátok hogy mi mennyibe kerül nagyjából?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen leírom, de egy kutya fajtát mondj kérlek!
2012. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én először 11.000 Ft értékben vásároltam, de ebben benne volt pár horgászcucc. Ezeket vettem: fekete 5 m-es póráz, barna nyakörv, nagy fém etetőtál, bolhaelleni nyakörv, gumikefe, kis rágócsont, nagy rágócsont, csipogós gumilabda, műanyag korong. Az első állatorvosi látogatásnál 26.000 Ft-ot hagytam ott, de ebben a másik kutyám ellátása is volt. Kevesebb mint 10.000 lehetett ebből az új kutyámé, kölyök boxer, akit oltottak és vettünk neki féregtelenítő krémet, valamint ata-kullancs-bolha-féreg elleni tablettákat.
2012. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizslánk van:benti fekhely, egy 4 kg-os táp, etető és itatótál, nyakörv és póráz, frontline 1-1o kgosnak való spoton. Ez volt első körben és 23 ezer körül fizettem. Állatorvos 5 ezer volt elsőre.Zöldkagyló kivonat, duplafalu szigetelt ház (kinti-benti kutya), 2 könyv a kutyázásról, egy kefe,egy masszirozó, kong játék, de ezek opcionálisak.Aztán következő állatorvosi látogatás és újra frontline, mert letelt a négy hét és járunk erdőbe is sétálni.És újra táp. Valahogy igy.
2012. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

némtjuhi: 15 000Ft: 15 kg-os táp; póráz:7000Ft; ennyi

kezdetnek;

alvósarkot te is tudsz házilag csinálni törülközőből, szivacsból, kutyaházat szintén (lány vagyok de én is megtudtam csinálni), persze ha van otthon faanyag meg hungarocel.etető tálnak és itatónak szintén egy otthoni edényt is ki lehet nevezni.

oltások, féregtelenítések összesen: 20 000Ft (kb);

ez az alap

aztán plusszok: fogtisztító rágrcsák, kullancs elleni izé, aminek nem tudom mi a neve, de az állatorvos adta, a kutya bőrér kellett cseppenteni, és 4 hónapig nem megy bele. (tényleg tök jó, mert előtte napi 5 kullancsot is kiszedtünk szegénykéből, azóta egy sincs benne), de a játékért nem kell agyonokat kiadni; ha veszel egy labdát neki az jó, aztán úgy is a maga választotta fadarab lesz a kedvenc játék, az egyéb kacatokat amiket a boltban árulnak, a gazdáknak árulják...hiszen ők veszik meg.

2012. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amiket én vettem:

20kg-os táp (tenyésztői kiszerelés) kb 10e Ft,

2db fém tálka: 1500Ft,

Nyakörv: 500Ft,

Póráz: 600Ft,

Sampon:1500-2000Ft (literes),

Scalibor: 3500Ft,

Féreghajtó tartaléknak: 300Ft/tabletta,

Teniszlabdánk volt itthon, mellé kapott még egy kb 300FT-os sípolós játékot és a lukas zoknikból gyártottam neki rongylabdát illetve 'kígyót', ezek voltak a kedvencek + az üres műanyag flakonok.

Fekhelynek kapott egy nem használt rongyszőnyeget, imádja és nem kerül súlyos pénzekbe még újonnan se.

Fésű: 1000Ft,

Karomvágó: kb 1200Ft,

Klikker: 300-500Ft,

Azóta kapott még 1-2játékot, van tartalék nyakörv meg én kaptam jutalomfalat tartót.

2012. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!