Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van helyszíni fizetési lehetős...

Van helyszíni fizetési lehetőség ezen a kiállításon?

Figyelt kérdés

[link]


Csak mert nem tudok angolul, meg hátha valaki megy innen, és tud minden infót. A fordító meg szarul fordít.

Köszi!

Zöld kéz megy



2012. máj. 16. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam, igazából nem írta konkrétan, hogy nem lehet a helyszínen fizetni, de azt sem, hogy lehet, csak a bankszámlaszámra lehet utalni. Én még egy tavalyi nyitrai kiállításra akartam nevezni, írtam is a szervezőknek, hogy lehet-e a helyszínen fizetni, de azt a választ kaptam, hogy nem lehet, szóval valószínű itt sem.
2012. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

The exhibitors whose entry fees will not reach the organizer´s account by the time of the show or will not be possible to identify, will be considered as unpaid. In that case the exhibitor must pay the entry fee at the day of the show with the ossibility of its returning afterwards.


Itt azt irja, hogy azok a kiállitók, akiknek a pénze nem ér a számlájukra a kiállitás napjáig vagy nem beazonositható a befizető, azoknak a helyszinen ki kell fizetni és esetleg visszautalják.


Ebből azt szüröm le, hogy van vmi lehetőség helyszinen is fizetni, de én rákérdeznék mindenképpen.Sok sikert!

2012. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen szlovák kiállításon nem lehet a helyszínen fizetni!

Vagy postán lehet feladni a pénzt, akkor felárat számolnak fel, vagy át lehet utalni a most már 92eurot a két napért, vagy a 60eurot az egy napért.

Amúgy még ha nem is beszélsz angolul, ezt kb akkor is megérthető: "Post and bank charges are to be paid by the exhibitor. "

Sok sikert a nevezéshez! Ha jöttök akkor ott találkozunk!

2012. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!