Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám néha elkezd horkantan...

A kutyám néha elkezd horkantani, mintha nem kapna levegőt, vagy köhögni próbálna. Elég ijesztő. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 02:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálja.........szerintem az enyém csak öregszik és már nem tiszták az orr járatai vagy nem tudom :D
2012. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves palotapincsim is ezt csinálja. Azt mondta az orvos, hogy be van szűkülve a légcsöve. Néha elkezd fulladni is, kapkodja a levegőt. Ilyenkor, szájból, szájba lélegeztetem, és utána rendesen veszi a levegőt.
2012. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia.ez engem is erdekelne mivel a 6 honapos kutyam is ezt csinalja mar egy honapja.
2012. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végülis az enyém is öregszik, 6-7 éves lehet, menhelyes keverék. :) Elégé ősz a pofija, meg a mellkasa is egyre inkább.
2012. máj. 17. 08:08
 5/13 anonim ***** válasza:
első vagyok az enyém meg 9 éves puli :) lány
2012. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Légcsőszűkület, kistestűeknél gyakori. Milyen gyakran csinálja és mennyi ideig tart?
2012. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém a palotapincsi. Kb havonta 1x, és rövid ideig, mert rögtön elkezdem őt lélegeztetni.
2012. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát kb minden héten csinálja kb 1-2 alkalommal, ilyenkor simizem a mellkasát, hátát, és pár percen belül sikerült abbahagynia. A légycsőszűkülettel mit lehet csinálni?
2012. máj. 17. 09:00
 9/13 A kérdező kommentje:
légcső* bocsi elírtam az előbb.
2012. máj. 17. 09:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod még mit szoktam csinálni? Az unokám aszthmás, és a menyemtől kaptam egy olyan sprayt. Egy tejfölös pohárnak az alját kivágtam olyan nagyságúra, hogy beleférjen a spray, és ha fullad, és megengedi, hogy a tejfölös poharat az orrára szorítsam, belefújok 1 puffot. Az is szokott használni, bár az orvos azt mondta, hogy ilyet még nem hallott.
2012. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!