Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsi Yorkim egyik pillanatról...

Kicsi Yorkim egyik pillanatról a másikra bágyadt lett. Mi történhetett? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Reggel még nem volt semmi gond viszont láttam, hogy a széklete ( amely normál állagú volt ) beleragadt a szőrébe ezért megmosdattam a popsiját. Innentől kezdve bágyadt,csillognak a szemei és nem jön ki az ágyikójából. 2-szer volt hígabb széklete de csak pár pötty. Viszont iszonyúan bűzös. Láza nincs. Anyum tegnap sült csirkével etette elég nagy mennyiségbe illetve nagyon fűszeressel...:/ Sajnos későn láttam meg és dugiba adta neki sajnis...:/ Lehet gyomorrontása? Inni iszik viszont a kajára rá sem tud nézni.
2012. máj. 17. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kutyának nincs étvágya, akkor nekem mindig a babézia az első gondolatom, de ha hasmenése is van, akkor valószínűleg gyomorrontás, vagy valami vírus.

Jó lenne orvoshoz vinni, de mindenképp diétáztasd pár napig, ha lesz étvágya, akkor is csak rizst 1-2 napig. Illetve lehet husi is, de FŰSZER NÉLKÜL!!!

Kullancs nem volt benne az elmúlt hetekben?

2012. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kistestű kutyám pl allergiás a csirkére,különféle módon jelentkeztek nála,pl volt hasmenés,volt amikor csak viszketett tőle, volt amikor hányt ilyenkor következtetett a dokink csirkeallergiára így azt mellőzzük az étrendjéből!

Vidd el orvoshoz azért mert most eléggé szenvedhet,ad neki majd szurit amitől jobban lesz!

2012. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt benne kullancs. Viszont a tenyészetembe belejött ez a bélhurutos vírus bár már 1 hónapja nincs fertőzés veszély. Meg nem egészen azonosak a tünetek...:/ Ezért gondoltam a gyomorrontásra... Beszéltem dokival azt mondta még nem folyamatosan folyékony a széklet,nem lázas, nem hány nem tud a diétán kívül mást mondani. :/ Én mégis nagyon aggódom.
2012. máj. 17. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyszerű,ezeket a tüneteket ezer féle betegség/vírus okozhatja nem telefonon kéne neki hasracsapott diagnózist felállítania..na mindegy, én akkor is azt mondom ha délután/este fele is ilyen lesz én elvinném akkor is!
2012. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Délután elviszem másik városba egy jó hírnevű dokihoz ha estig nem javul...:/ De azért bízom benne, hogy csak egy kis gyomorrontás.
2012. máj. 17. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt. Simán lehet gyomorrontás, de 100 másik dolog is.
2012. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!