Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyára hátizsákot?...

Nagytestű kutyára hátizsákot? Persze használhatót! A mindennapi bevásárláshoz.

Figyelt kérdés

Utánanéztem, sőt rendeltem is, de : a normális méretű nem kapható,sőt a forgalmazó szerint ( 2 féle ),M.országon nem is lesz kapható.Akárcsak a TRixie hátizsákja ,ami 20X30 cm (mi fér abba? ,és különben sem kapható )

A K-9 powerhámokhoz rendelhető pedig ,gyakorlatilag olyan kicsi, hogy semmi sem fér el benne!talán 3 literes?



2012. máj. 17. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem k9-es IDC 3-as hámhoz tartozó kisebbik táska van (persze 2 db), ez olyan 3-4 literes és simán elfért benne minden a tápot leszámítva a 4 napos utazásunkhoz. Pokróc, tálak, 2 félliteres víz, jutifalat, iratok, játékok meg még néhány szükséges apróság.
2012. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2* 3 literbe nem fér el napi bevásárlás? meg ami nagyobb, könnyebb, azt nem muszáj belerakni és azért 6 kg-tól több kutyára sem hiányzik.
2012. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mint leírtam,bolti bevásárlás, ergó cc: 5 max 10 kg teher cipelése rövid távon .persze komoly erejű és méretű a kutya ,sőt erre lett tenyésztve, csak sajnos M.országon nem nagyon használják a kutyát arra amire valók :) kivételek vannak .

a kocsi ( kutya után befogott kocsi ) nem jó,mert nem tudom tárolni ( hiszen ezek mérete majd 2 m ).ezért is szeretnék hátizsákot.

2012. máj. 18. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen kutyus? Próbáltál már varratni rá? Vannak hátizsák készítők, szerintem egy kreatívabb biztos elvállalná, hogy megcsinálja, ha tudsz mutatni képet/rajzot az elképzelésről.
2012. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

magam is a varratáson gondolkodom, de ahhoz,hogy egy szakember ( varrónő ) megvarrja, kell egy rajz, majd kell egy szabásminta!

a rajzhoz, pedig kellenének legalább képek :)

mivel a világon sok helyen használják a kutyát teherhordásra ( és az enyém is ilyen ) arra gondoltam nem ártana .

legalább dolgozzon meg a kajáért :)

a bh vizsga remek dolog, de nem igazán lehet városban póráz nélkül sétáltatni ( konkrétan tilos:),az ül-marad ,pedig nem kihívás már:)

mindennapi munkában viszont remekül használható lenne!!!

( a séta-futtatás-úsztatás remek szórakozás NEKI ! de a boltból én cipelem haza a cuccot!!):)

2012. máj. 20. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima varrónőnek nincs hozzá felszerelése/tapasztalata. Vannak olyan kisiparosok, akik kifejezetten hátizsákok, sporttáskák varrásával foglalkoznak. Varrásmintát úgyse fogsz találni. Egyszerűbb ha elmondod, lerajzolod, mutatsz képeket elképzelésről. (nem hiszem, hogy neten ne lenne egy kép se, esetleg megmondod, hogy ilyesmit, csak nagyobban, szélesebben, stb...)
2012. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez is kicsi?

[link]

2012. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!