Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám gyakran hány, de...

A kutyám gyakran hány, de semmi gyomortartalom nincs, se epeváladék, hanem olyan, mint ha nyálat hányna. Mitől lehet ez? El kellene vinnem az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Amit kihány, az buborékos, fehér, és édeskés szagú, de gyomorforgatóan büdös is egyben. Valakinél már fordult elő ilyen? És ha igen, akkor mit adtatok a kutyának enni, inni ezek után?
2012. máj. 17. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk a francia bull csinalta ezt.gyomosavra kapott gyogyszert ,orvoshoz vidd el.
2012. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen el kellene vinni!
2012. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 17. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk ez akkor fordult elő, hogy ha ivott, és utána valamiért sprintelt egy kört. Bár az nem volt büdös, olyan mintha vizet hányt volna fel ami igaz is.
2012. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már tudom, hogy mi baja volt. Megette a saját ürülékét. :S

Most az imént láttam, hogy megakarta enni, de feltakarítottam. Miért akarja megenni, ha rendesen kap kaját meg mindent?

2012. máj. 18. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
mert izlik neki
2012. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!