Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutyával tényleg...

A szuka kutyával tényleg nehezebb bánni, mint egy kannal?

Figyelt kérdés
Én ezt hallottam, de nem tudom, hogy van e bármi alapja is, mert nekem eddig csak kan kutyáim voltak.
2012. máj. 17. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem pont ellenkezőleg:)

Nekem meg csak szuka kutyáim voltak és mindegyik nagyon könnyen tanult,játékos,és bújós,míg a családban való 2 kan kutya nagyon makacs és durvábban játszott.

De az is lehet hogy azokat csak nem én neveltem az a bajxd

2012. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szuka kutyával nem nehezebb.

Épp hogy a kannal , mert az ki szökik amikor kell.

A szukát ivartalanítani kell , meg tüzel.

A szukával könnyebb.

De így pont ugyan olyan csak az egyik ki szökik , másik meg tüzel.

Mi sokat döntöttünk hogy fiú vagy lány legyen de szuka lett.

Remélem tudtam segíteni!

2012. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában a kanokkal nehezebb.
2012. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 17. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már volt szuka kutyám is és kan kutyám is.A szuka kutya sokkal bújósabb és ragaszkodóbb mint a kan kutya.A kan is szeret és vágyik a társaságomra de nem olyan kis bújós mint a szuka.
2012. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a kanjaim sokkal könnyebben kezelhetőek voltak mint a szukáim. És a kant is ivartalanítani kell
2012. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A nem választásánál fontosabb az egyed jelleme, szukából is választhatsz domináns, makacs, nehezen kezelhető egyedet, de ugyanennek az ellentetje is igaz, kanból is találsz olyat minden alomban, aki nem domináns, könnyen kezelhető stb.

Ha tenyésztőtől veszel kutyát, a segítségedre lesz, ha mondod neki, hogy nem szeretnél domináns kutyát stb.!

2012. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mondjátok ezt..mikor a szuka tüzel és majdnem olyan mint mikor a kan válik ivaréretté...oké van némi eltérés köztük de nem durva..nekem csak kan kutyáim vannak.Eddig mindegyik megélt már 1 nyarat az egyiknek most (3 van) lesz meg az első nyara.. de a másik 2 még soha nem szökött el ez miatt, és ivartalanítva sincsenek...egyik ismerősömnek szukája van..és elég kellemetlen volt hogy a kutyája vérzett..nem azért hanem neki, mert szoba kutya, és hát.. a kanapéra nem megy fel de a föld stb.. a kannal ilyen baj nincs annyi vele hogy mindent megjelöl..egy szimpla sétánál is..mindegyiknek van hátránya és előnye is..szerintem ugyanolyanok.. ;) fajtától is függ! ;)

L!

2012. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!