Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánkat hogy lehetne...

A kutyánkat hogy lehetne megtanítani ezekre míg nem lesz 1 éves?

Figyelt kérdés

A kutyám nem sokára , 3 hónap múlva 1 éves lesz.

Én úgy hallottam hogy 1 éves kor alatt kell ezekre megtanítani!

Ezeket szeretném , hogy megtanulja:

Állj,harap,hömpölyög!

Aki tudja az írja meg hogy hogyan!

Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. máj. 17. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hömpölyög? :O Mármint hogyan tud egy kutya hömpölyögni? Hempergésre gondolsz? Állj parancs alatt mit értesz, hogy menet közben álljon meg? Vagy bármit csinál éppen (evés, játék) álljon le vele és nézzen rád? És mire harapjon? Játékra vagy emberre? Ezek elég lényeges dolgok.
2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Catz ***** válasza:

Örzö-védöre másfél éves kor UTÀN kezdik el tanítani, addig az engedelmességi részt oktatják meg, hogy minden szituációt kontrollálni tudj!


Hogyan? Kutyaiskola!

2012. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állj,harap,hömpölyög ???

Ilyen parancsokat sehol nem tanítanak. És mi az a hömpölyög??

2012. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan jókat szórakozok ezen a fórumon feltett kérdéseken :D

de most komolyan?első alap engedelmességi feladatok: ül, feküdj, pacsit ad, gyere ide, lábhoz (séta közben), állj (séta közben), marad, hozd vissza, ereszd el, ezek amiket kutyaiskola nélkül is bárki meg tud tanítani a kutyájának...ezek már mind otthoni és ingergazdag egyéb környezetben is mennek már?

a aharapot nem tudom mért kell neki megtanítani, amelyik okos, az öszötnösen is tudni fogjy, mikor lehet és kell harapni, amelyik nem annyira okos, azt meg nem kell erre tanítani.

hömpölyög?hempereg? jutamolfalattal és meghempegeted vagy egy kedvenc játékkal segíted a dolgot, hogy azt úgy mozgatod, hogy magától meghemperegjen a kutya...ha az alap parancsok mennek és már rá érzett az ízére ezeknek a dolgoknak, akkor ezt is gyorsan megtanulja.

2012. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ..Talán valamikor megtanulja!

Mert ugyanis , aki meg akarja tanítani annak sok sikert kívánok!

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 18. 17:09
 6/6 A kérdező kommentje:

3 válaszadó !

Nem tanítanak ilyet sehol?

Én nem kutya iskolára gondoltam , mert ott nem bírná ki!

Amúgy is egy kezelhetetlen labrador :)

Csak azt harapja, aki a kapun belül bejön.(engem nem)

2012. máj. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!