Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs a kutyában!?

Kullancs a kutyában!?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken találtam egy kullancsot a kutyában, ekkor már furcsán viselkedett. állatorvos! megkapta a kezelést babézia ellen és másnap már mintha semmi se történt volna.

ma amikor fel akartam tenni az új kullancs nyakörvet megint volt benne egy! pedig direkt nem engedtem ki az udvarból, mert gondoltam, hogy múltkor az erdőben kaphatta el.



2012. máj. 17. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:

szerencsére most még jól van, de aggaszt a dolog!

a kullancs szerintem fejestől együtt kijött, mert a lábait láttam. miután szétnyomtam piros volt, míg a múltkori már sárga. ez jó jel?

2012. máj. 17. 19:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Bennem is volt egy tavaly nyáron.
2012. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
imizolt kapott. az valóban véd egy kis ideig?
2012. máj. 17. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor tavaly egy erdőben kirándultunk akkor kaphattam kullancsot.
2012. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Imyzol kb egy hónapnyi védettséget ad.

Attól a kullancstól tuti nem lett beteg, amelyiket akkor találtad benne. Előtte is belemehetett és az volt fertőzött. Kb 10-14 nap a lappangási idő.

2012. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!