Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vágjam le a kutyám körmét?

Hogy vágjam le a kutyám körmét?

Figyelt kérdés
én is letudom vágni, vagy vigyem orvoshoz és ő levágja??
2009. jún. 27. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan vágjad és csak kicsit mert ha fekete a körme könnyen bele lehet vágni az élő körömbe! Az állatorvosom is csak kicsit vágott le. Egyébként ha egyszer megmutatja neked valaki, hogy meddig lehet vágni utána neked is menni fog.
2009. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha rendszeresen sétálsz vele kopik annyira, hogzy ne kelljen vágni. Az élő köröm után még kell meradjon normál fehér köröm. Szerintem ne vágd, sétáltass, hogy kopjon.
2009. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hátsó körmök kopnak mivel azzal szoktak kaparni mikor végeztek a dolgukkal, de sajnos az elsőt nem koptatják úgy. Azt vágni kell, a kozmetikus is levágja, de én az állatorvost kértem meg, hogy mutassa meg meddig szabad levágni a körmöt.
2009. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!