Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy a kutyám...

Az normális, hogy a kutyám imádja az almát és az ananászt?

Figyelt kérdés

Ha almát eszünk mindig kell neki adni, mert imádja, kb egy felet meg tud enni. Ha veszek ananászt, a középső, torzsa részét elrágja, megeszi az egészet. Ha otthon vagyunk nyáron a fák alól is eszeget. Amúgy egy palotapincsi.

Nem utal ez vitaminhiányra? Ill nem tesz neki rosszat? A kutyák nem szoktak azért gyümölcsöt enni.


2012. máj. 18. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

de szoktak.

az enyém a barack fa alól ette fel mindig a gyümit.

továbbá csorgatta a nyálát az almára dinnyére narancsra is.

2012. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira ritka kutyáknál sem, egyik ismim németjuhásza állandóan főtt zöldségekért koldult - vagyis azt szerette a legjobban! Egyedül a krumpli nem jó a kutyáknak, nem tudják rendesen megemészteni
2012. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Normalis! Az en mopszom a bananon es a kigyouborkan kivul minden gyumit es zoldseget imad! :)
2012. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám is imádja az almát és a borsót meg a kukoricát is. A párolt karfiolból is mindig kér, nyáron pedig dinnyefüggő. Kérdeztem az állatorvost, hogy ez mit jelent, azt mondta, hogy egye csak, ha szereti. ártani nem árt nekik. :)
2012. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Van pár gyümölcs, ami mérgező (kisebb-nagyobb mellékhatásokkal jár az evése), de egyébként ez normális, szerintem minden kutya szereti a gyümölcsöket, az enyém az ananászt szereti, a banánt és az epret.


[link]

2012. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nem tudom.

De egyszer nekünk is volt olyan kutyánk, aki szerette a gyümölcsöket. Az nagy volt, egy schnauzer.

Ette a barackot, málnát a bokorról is, és a lehullott szilvánál is észnél kellett lenni, hogy mi szedjük fel előbb, mielőtt ő eszi meg. Még az érett pöszmétét is megette, ami azért egy fanyar gyümölcs.

2012. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam. A nyers répát is elrágja és a főtt zöldséget is megeszi, de gyümölcsből az alma a nagy kedvenc.

Anyuméknak van egy nagy kutyája és egyszer kitettek egy fél dinnyét, hogy kásás, majd kidobják a komposztba. Mire kiementek a kutya úgy kiette a fél dinnyét, hogy csak a zöld héja maradt.

2012. máj. 18. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális !

Az enyém is majd meghal az almáért, a burgonyáér, káposzta savanyuságért, kukoricáért, fűért!

Egyesek azt állitják, hogy ez valójában mind a vitaminhiány jele. Az én kutyán tápon és vegyesen házi koszton él. Minden hónapban levan kezlve féregtől, és kap fogerősitőt, vitaminokat. Nem hinném, hogy még ezek után is vitamin hiánya lenne, kicsattan az egésségtől(nincs elhizva). Szerintem csak szeretik és kész, fogadjuk el, hogy ők ezt szeretik!

2012. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém még az ecetes céklát is megeszi.:)
2012. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindent megeszik! Még a fokhagymát is. :P
2012. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!