Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazhat kutya buszon?

Gréti10 kérdése:

Utazhat kutya buszon?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Vidéki buszról lenne szó.
2012. máj. 18. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:

3. Élő állatok szállítása


A kutya szállításáért az útipoggyász fuvarozására megállapított díjtételeket kell alkalmazni, kivéve a vakvezető, a mozgáskorlátozottakat segítő és rendőrségi kutyát, amelynek szállítása díjtalan. Egyéb élő állat szállítása díjtalan.

2012. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha elfér. szájkosár használata kötelező. De akad, aki eltekint ettől, ha az utasok sem félnek a kutyáktól. Mindenesetre érdemes rákérdezned!
2012. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eNerdzsy ***** válasza:
Szájkosárral elvileg utazhat de sofőrtől függ.
2012. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze, én még kuvaszt is szállítottam. Ha hullik a szőre, akkor lehetőleg fésüld ki előtte, mert azt nagyon nem szeretik a buszsofőrök, ha minden tele van kutyaszőrrel. Valamint szájkosarat mindenképp rakjál rá. Mondjuk amennyiben kis testű szobacirkálóról van szó, biztosan nem nagyon problémáznak a szájkosár miatt.
2012. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

de problémáznak,valamint ingyenes ugye ha táskába viszem fel,de nem szeretem nagyon belerakni,így táska kezembe,kutya ölembe de ma is beszólt a buszsofőr ordítva hogy kutyát csak szájkosárral,azonnal szálljanak le!! Én meg mondtam hogy jólvan itt a táska mindjárt

belerakom,erre meg hogy így nem lehet buszra felhozni,előtte bele kellett volna, rakni,mondom jah a levegőbe?

Jó megtudtam volna oldani,de akkorse kellett volna ordítania egy 5 kilós kutya miatt...:/

Vannak normális meg abnormális idegbeteg sofőrök -.-

2012. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!