Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichonnak milyen szájkosár...

Bichonnak milyen szájkosár kellene? (tömegközlekedésen)

Figyelt kérdés

Majd 1,5 év múlva fogok kutyakozmetikai tanfolyamra menni Pestre és be szeretném majd oda vinni a kutyáimat (egy bichon frise és egy havanese) persze külön ,nem egyszerre..

de nem tudom melyik lenne a legpraktikusabb..

táska kizárva!!

amikor minden jól megy akkor Pesten szeretnék dolgozni és akkor is magammal szeretném vinni őket,ha lesz rá lehetőségem..


képet linkeljetek!! :)

Köszönöm a válaszokat!!


2012. máj. 18. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nekem sheltiem van és soha nem kértek még szájkosarat egyikre se... pedig van, hogy ketten is jönnek velem. Napi kétszer utazom lassan 2 éve tömegközlekedéssel (oda út és haza út) Olyan viszont már többször volt, hogy mozgólépcsőnél nem kérték a bérletem mikor látták, hogy mind a két kezemben van egy kutya :)
2012. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ha kézben viszed akkor nem kell rá törvény szerint, de van olyan sofőr aki beszólhat! én szájkosár helyett halti fejhámot rakok a kutyámra mert abban tud lihegni nyáron, de még senki nem vette észre hogy nem szájkosár :D::D amúgy ha nem haltit raksz rá akkor csak anyagból készültet vegyél neki és ha rárakod akkor legalább 2 ujjad férjen be az orra és a szájkosár közé!!! mert h nem akkor nem tud lihegni!
2012. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lakle ***** válasza:
0%
Engem egyszer nem akart a sofőr felengedni a buszra a 3,5 kg-os pincseremmel, mert nem volt rajta szájkosár. Hozzáteszem az egész napos kirándulás után a kutya olyan fáradt volt, hogy szinte aludt a kezemben... Nem vagyok hajlandó neki szájkosarat venni, mert felesleges amúgy is a kezemben van ilyenkor. Viszont egy hajgumit tartok magamnál, ha még egyszer vita lenne, ugyanis abba már nem szólhat bele, hogy milyen fajtát használsz:D
2012. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem halti van hanem trixie-s fejhám , régebben vettem ,mert sétáknál nem ment szépen, bár be bizonyosodott ,hogy nem is kellett volna,csak hülye voltam,nem is tudom mért vettem meg,mind1..

akkor az jó is lesz, akkor nem kell vennem szájkosarat..


azért jobb ha van nálam,mert némely sofőr elég hülye ilyen téren,múltkor a buszsofőr nem engedett fel egy csajt nagy testű keverék kutyájával,pedig a kutyán volt szájkosár!

2012. máj. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!