Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen Trükköt Sikerült...

Milyen Trükköt Sikerült magatoktól megtanítanotok a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy kinek mi sikerült , illetve hogy milyen trükkök tetszenek nektek .

2012. máj. 18. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Alapengedelmesség:

Ül, fekszik, marad, lábhoz (láb mellett vagy mögött séta póráz nélkül)

Trükkök:

Ugat, Pacsi és most fogjuk elkezdeni a: pitizést, "szégyellést", mikor a kutya az arcára teszi az egyik mellső lábát és a hempergést.


(néha lesek a 101 kutyatrükk című könyvből :D, a Pacsi megtanításának módját is onnan lestem el)

2012. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én a kis keverék kutyámnak 10 perc alatt megtanítottam a pacsit, az ült, a fekszik-et, a lábhoz-t.

most a kúszik-ot és a hozd visszá-t tanulja, már egészen érti.

amúgy az én kedvenc trükköm a pacsi, a kutyámé pedig egyértelműen a hozd vissza. :)

2012. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát sok sikert a Trükkök tanulásában .

MIndenki írja le mit tanult eddig meg kutyusával .

illetve mi a kedvenc trükkje

:))

2012. máj. 18. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Ül, fekszik, lábhoz, fordulj, nyuszi (két mellső lábát maga elé tartva a hátsó lábain egyensúlyozik), karika átugrása, parancsra ásás, plüsscica visszahozása, bukfenc (amikor a fejét oldalra fekteti a fenekét meg felpúpozva hagyja).


Nagyjából ennyi. :)

2012. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ül,fekszik,marad,lábhoz,hozd vissza (botot/labdát) ,hangot(ugat), kukac(hempereg) ,körbe(megfordul maga körül) pacsi, piti, láb mellet sétál, ajtót ki-be csuk . ja és persze póráz nélkül is csinálja mindezt! =) a házban nem ugat csak ha csengetnek, kukát nem túr, utcán nem eszik fel semmit, útra nem lép le ha elvan engedve, macska után nem megy. hirtelen ennyi jutott az eszembe :) amúgy egy kistestű,ivartalanított menhelyi szukáról van szó. Süti a neve :D
2012. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Grat nektek !

Én is saját magam tanítom az 1-éves kan kutyusomat .

Én eddig erre jutottam : ül,fekszik,igazodik,hangot add , ugrik,hempereg, nyuszi , lábnál követés pórázon/és póráznélkül , kézkarika átugrás, szalon a lábam között előre , és egyhelyben , forog , lábam átugrása :D ( Ez nagyon édi )

enyém még néha kukázik sajna =(

De a fúj vezényszóra kiköpi ami a szájában van :D

Jah és nekem a szégyeld magad trükk tetszik csaj sajna még nem sajátítottuk el a trükköt . :)

2012. máj. 19. 08:18
 7/9 A kérdező kommentje:
csak ****sajna
2012. máj. 19. 08:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi most gyakoroljuk a szégyellést (első vagyok). Egész jól megy, már rögtön odarakja a mancsát az orrára, de csak akkor, ha rajta van az orrán a tapasz, tapasz nélkül egyenlőre nem csinálja, de jól haladunk. Tegnap kezdtem el, szerintem ma már meg fogja csinálni tapasz nélkül is, csak akkor ma nem az orrára kell rakni a tapaszt, hanem a homlokára. :D Aztán levenni a tapaszt és anélkül csinálni. (ilyen sokszor még soha nem írtam le, hogy tapasz. :D)
2012. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Eddig sikerült megtanulnunk: ül, fekszik, fekvésben átfordul, kúszik, helyből ugrik ("nyihaha" :) ), állva forog jobbra-balra, láb között nyolcas, pacsi, pacsi combomra, és két lábbal; ülve támaszkodás a combomra.

Ezekre nagyon büszkék vagyunk, de a "marad"-dal még mindig nem tudtunk tökéletesen megbirkózni... :D

Tök jó, hogy egyre többen foglalkoznak a kutyájukkal, tanítgatják.

2012. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!